Konkurs je istekao.

Magacioner

Wacker Neuson d.o.o.

Kragujevac

19.10.2018.

Wacker Neuson je vodeća multinacionalna kompanija u oblasti proizvodnje građevinskih mašina i opreme. Sa više od 300 proizvodnih grupa, u 50 filijala širom sveta i 140 servisnih centara, ova kompanija ima preko 4600 zaposlenih na nivou grupe Wacker Neuson.

Wacker Neuson Kragujevac se nalazi u Industrijskoj zoni, proizvodi delove za građevinske mašine i ima preko 450 zaposlenih.

Zbog povećanog obima posla potreban je poslovni profil:

Magacioner

za rad u Kragujevcu

Opis poslova:

  • Manipuliše i obavlja transport robe unutar magacina odgovarajućim transportnim sredstvima
  • Izvršavanje pretovara i druge manipulacije robe raznih vrsta i različitih oblika sadržaja, dimenzija.
  • Nakon prijema, sortira, evidentira i odlaže robu na tačno definisana mesta
  • Odgovoran za kvantitativno-kvalitativno stanje u magacinu.
  • Obaveštava odgovarajuće službe o eventualnim neispravnostima u dokumentaciji i procesima i neslaganjima u stanju magacina.
  • Koristi lična zaštitna sredstva
  • Brine o svojoj i bezbednosti ostalih učesnika u magacinskom prostoru
  • Sprovodi propisane mere protivpožarne zaštite
  • Održava higijenu radnog mesta

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno posedovanje sertifikata za upravljanje viljuškarom

Nudimo:

  • Siguran i stabilan posao u internacionalnoj kompaniji

Rok za konkurisanje: 19.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    Wacker Neuson Kragujevac doo

    Kompanija Wacker Neuson Kragujevac d.o.o. je deo internacionalne grupe Wacker Neuson SE, sa centralom u Minhenu, Nemačka, koja se bavi proizvodnjom građevinskih mašina i celokupne mašinske opreme koja je potrebna u građevinskoj industriji. Grupa Wacker Neuson okuplja sledeće brendove: Wacker Neuson, Krammer i Weidemann. Sa 50 filijala i preko 150 prodajnih i servisnih stanica, grupacija zapošljava više od 6000 zaposlenih. Proizvodni i razvojni centri se nalaze u Nemačkoj, Austriji, Sjedinjenim američkim…

    Direktan link do oglasa