Konkurs je istekao.

Majstor svetla

Pozorište

Subotica

20.10.2018.

Tražimo saradnika na mestu

Majstora svetla

ljubitelja pozorišta!

Mesto rada: Pozorište "Kosztolányi Dezső", Subotica

Uslovi:

  • Radno vreme: puno radno vreme,
  • Potrebna stručna sprema: 3. ili 4. stepen stručne spreme,
  • Radno iskustvo je prednost.

Opis poslova:

  • Postavlja svetla na predstavama i samostalno vodi svetla tokom predstava, proba i izvođenja predstava na gostovanjima,
  • Obavlja montažu i demontažu reflektora,
  • Rukuje svetlosnim uređajima na pozornici, u gledalištu, probnoj sali,
  • Priprema za utovar i istovar rasvetne uređaje za gostovanja Pozorišta,
  • Učestvuje u svim poslovima vezanih za postavljanje i izradu dekora,
  • Dežura na predstavama gostujućih pozorišta u organizaciji Pozorišta kao i na ostalim manifestacijama,
  • A obavlja i druge poslove po nalogu direktora.

CV možete poslati ovde:

Konkurišite

Kontakt: info@kosztolanyi.org, 065 543 3205.

Rok za konkurisanje: 20.10.2018.

    Pozorište Kosztolányi Dezső

    Suočava, šokira, uzbudjuje, čini te radoznalim i zavisnim. To je Pozorište "Kosztolányi Dezső" već 21 godinu. Pozorište se tokom vremena iskristalisalo kao eksperimentalno, tzv. umetničko pozorište grada, prepoznatljivo po osobenom radu i estetici reditelja Andraša Urbana. Trupa broji pet stalnih glumaca. Predstave se igraju na mađarskom jeziku, a od 2007 godine postoji i prevod na srpski. Tokom proteklih godina predstave su izvođene na raznim pozorišnim festivalima, ne samo u regionu i u Evropi,…

    Direktan link do oglasa