Konkurs je istekao.

Maloprodavac

Muss Sweets d.o.o.

Kragujevac

04.10.2022.

CV nije obavezan honorarno nepuno radno vreme 1. i 2. smena dostupno studentima

Usled širenja naše maloprodajne mreže imamo potrebu za:

MALOPRODAVAC (više izvršilaca)

PREDNOST IMAJU STUDENTI (Rad preko Omladinske zadruge)

Opis posla:

-          Prodaja torti, kolača, slatkiša iz prodajnog portfolija kompanije

-          Rad na fiskalnoj kasi, tabletu izlaganje i slaganje robe, kontrola rokova

-          Održavanje higijene radnog prostora

-          Ponuda i primanje porudžbina torti po želji kupaca, procesuiranje naloga

-          Trebovanje i izveštavanje kroz internu grupu, kontakt sa proizvodnjom

Osnovni uslovi:

-          Komunikativnost i spremnost na učenje i rad, uverljivost, ali i nenametljivost

-          Ljubaznost, predanost poslu, odgovornost, snalažljivost, brzina...

-          Prednost iskustvo rada u maloprodaji

Nudimo:

-          Fleksibilno radno vreme usklađeno sa obavezama na fakultetu

-          Rad u mladom i zdravom timu, podrška mentora

-          Stimulativna zarada u skladu sa angažovanjem i vremenom provedenim u radu

-          Mogućnost radnog odnosa na višim pozicijama posle završetka studija

Prijave slati elektronskim putem ili se javiti putem telefona.

  • Zmaj Jovina 10, Kragujevac, Srbija
  • PIB: 111298748
  • Matični broj: 21457698

Direktan link do oglasa