Konkurs je istekao.

Marketing Manager - saradnik

Player Plus d.o.o.

Beograd

26.04.2018.

Sa preko deset godina kontinuiranog širenja, kompanija Player Plus sada radi sa nekim od najvećih brendova na svetu i postala je jedan od lidera u regionu na tržištu Hi Fi opreme, profesionalne audio, DJ i studijske opreme, i klubske rasvete.

PLAYER poseduje posebne sektore veleprodaje, maloprodaje, marketinga, dizajna, SHOW ROOM na preko 450 m2 na tri lokacije u centru Beograda, sa specijalizovanim odeljenjima za razglas, DJ opremu, studijsku opremu, HI-FI i rasvetu.

Za maloprodajni objekat u Beogradu, potreban nam:

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Odlično poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Power Point).
  • Osnovno poznavanje CorelDRAW, Corel Photo Paint, Photoshop, Adobe Ilustrator i/ili drugih programa za obradu fotografija.
  • Napredno poznavanje engleskog jezika.
  • Iskustvo u oblasti marketinga i upravljanja, u trajanju od minimum 1 god.
  • Iskustvo u radu sa velikim obimom informacija.
  • Obavezno poznavanje provopisa sprskog jezika i osnove službene komunikacije i korespodencije.
  • Veštine prezentacije, organizacije i PR-a, literarne sposobnosti, veštine vođenja kampanja.
  • Komunikativnost, odgovornost, analitičnost, elokventnost.
  • Osmišljavanje i aktivno sprovođenje strategije marketinga.
  • Poznavanje tržišnog okruženja, robe i dobavljača.
  • Dinamičnost i snalažljivost.

OPIS POSLA:

  • Kreiranje periodičnih planova i marketing strategija u smislu planiranja i izvršavanja planova.
  • Planiranje, formiranje i praćenje budžeta za aktivnosti brendiranja.
  • Razvoj i sprovođenje BTL aktivnosti (planiranje, izvršavanje i strategija raznih promotivnih aktivnosti: podela letaka, organizacija prezentacija, sajmova i drugih aktivnosti marketinškog karaktera).
  • Razvoj i sprovođenje istraživanja tržišta i potrošača.
  • Razvoj i sprovođenje marketinških planova i programa.
  • Preporučuje i predlaže promene i priprema i podnosi izveštaje o marketinškim aktivnostima.
  • Učestvuje u dizajniranju i izradi vizuelnog identiteta kompanije.
  • Ažuriranje internet prodavnica kompanije: novi proizvodi, promocija novih proizvoda, analiza online kupovine, ažuriranje vesti, odgovaranje na pitanja korisnika uz konsultacije sa ostalim sektorima
  • Učestvovanje u kampanjama na Socijalnim mrežama kompanije i komunikacija sa njihovim korisnicima
  • Obavlja sve ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

PREDNOST IMAJU KANDIDATI KOJI:

  • Poznaju DJ, studijsku opremu, audio/TV, muzičke instrumente, ozvučenje, rasvetu.
  • Poznaju audio/video montažu.
  • Poznaju pravila iz oblasti oglašavanja i marketinga.

Rok za konkurisanje: 26.04.2018.

    Sa preko 18 godina kontinuiranog razvoja, kompanija Player sada radi  sa nekim od najvećih svetskih brendova i postala je jedan od regionalnih  lidera na tržištu HiFi, profesionalne audio, DJ i studijske opreme,  instrumenata i rasvete. Player poseduje posebne sektore veleprodaje, maloprodaje, marketinga,  dizajna, showroom sa preko 600 m2 na tri lokacije u centru Beograda,  350 m2 u Novom Sadu, 75 m2 u Nišu, sa specijalizovanim odeljenjima za  razglas, DJ i studijsku…

    Direktan link do oglasa