Konkurs je istekao.

Marketing Manager

Invitto d.o.o.

Beograd

23.02.2019.

INVITTO d.o.o. je ekskluzivni uvoznik najpoznatijih svetskih robnih marki u sektoru FMCG.

Zbog povećanog obima posla traži nove saradnike na poziciji:

Beograd

Uslovi:

  • Visoka školska sprema
  • Ljubav prema izlascima, provodu i noćnom životu
  • Naglašena proaktivnost, samoinicijativnost, preciznost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • Posvećenost planiranju, organizovanju i ostvarivanju ciljeva
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje digitalnih mreža
  • Znanje iz oblasti digitalnog i trade marketinga
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Izrada marketinških planova i prezentacija
  • Izrada planova za unapređenje promotivnih aktivnosti i reklamiranje robe na tržištu
  • Podrška u implementaciji promocija u ON i OFF trade sektoru
  • Osmišljavanje i vođenje digitalne strategije internacionalnih brendova na lokalnom tržištu
  • Kreiranje i objavljivanje sadržaja na društvenim mrežama (Facebook i Instagram)
  • Planiranje i sprovođenje oglašavanja na društvenim mrežama
  • Unapređenje i održavanje web sajta
  • Prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba potrošača, i implementacija istih u marketinšku strategiju
  • Redovna analiza i izveštavanje o rezultatima

Tražimo:

  • Samo one koji mogu da odgovore na gore navedene zahteve
  • Samo one sa razvijenom radnom etikom i željom da se usavršavaju i napreduju

Prednost će imati kandidati koji poseduju sposobnost samostalnog donošenja odluka i samoinicijativnost u svakodnevnom radu.

Nudimo odgovoran i dinamičan posao u stabilnoj i perspektivnoj firmi.

Uz zagarantovanu diskreciju biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs traje do 23.02.2019.

Prijave slati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Invitto

    • Djordja Vajferta 68, Beograd, Srbija
    • PIB: 102010058
    • Matični broj: 17357417

    Direktan link do oglasa