Konkurs je istekao.

Marketing and Sales Support

Alvos d.o.o.

Batajnica

06.07.2017.

Alvos je pravno lice osnovano 2008. godine u Beogradu. Osnovna delatnost naše firme je prodaja materijala za unutrašnje radove u građevinarstvu. Naš asortiman obuhvata kompletnu opremu za kupatila, uvoz i distribucija keramičkih pločica, podne obloge, program za termo i hidroizolaciju, vodovodni i kanalizacioni materijal, boje i lakovi-mix centri, led rasveta.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Batajnica

Opis posla:

  • Redovno ažuriranje web sajta kompanije
  • Ažuriranje profila na socijalnim mrežama
  • Osmišljavanje brošura, oglasa, reklamnih materijala
  • Pozicioniranje i lansiranje novih proizvoda
  • Marketinska podrška sektoru prodaje
  • Izrada mesečnih i sezonskih izveštaja prodaje i analiza
  • Praćenje novih proizvoda i trendova u sferi poslovanja
  • Istraživanje i spovođenje analize tržišta i konkurencije
  • Organizacija događaja

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Neophodno radno iskustvo na istim poslovima minimum 1 godinu
  • Poznavanje rada na računaru, MS Office paket (Excel, Word, Power point)
  • Ozbiljne i odgovorne osobe sa radnim navikama
  • Spremnost na rad radnim danima i vikendom
  • Orijentisanost na postizanje ciljeva i pobednički mentalitet
  • Poznavanje stranih jezika (engleski neophodno)
  • B kategorija

Alvos Vam pruža:

  • Dobre i redovne finansijske uslove i bonuse
  • Mogućnost napredovanja
  • Dinamično radno okruženje

Rok za konkurisanje: 06.07.2017.

    • Zemunska 281a, Beograd, Srbija
    • PIB: 105379338
    • Matični broj: 20369396

    Direktan link do oglasa