Konkurs je istekao.

Marketing asistent u maloprodaji

Metla Komerc d.o.o.

Leskovac, Niš

08.04.2020.

Potreban nam je:

Opis posla:

  • Radi na unapređenju prodaje kvaliteta asortimana i obezbeđenju zadovoljenja potreba potrošača, u saradnji sa zaposlenima u maloprpdajnim objektima i kroz direktnu komunikaciju sa zaposlenima
  • Odgovoran je za rezultate rada u svom timu: praćenje zaliha svih artikala, daje predloge za unapređenje asortimana, motiviše zaposlene, prati rezultate rada saradnika, informiše zaposlene o svim novinama
  • Prepoznaje potencijale za unapređenje i predlaže ih direktno svom nadređenom
  • Stara se o izgledu maloprodajnih objekata, snabdevanje i urednost izlaganja robe
  • Prati lager u maloprodajnim objektima u cilju povećanja prodaje i zadovoljenja potreba potrošača
  • Prati i kontroliše aktivnosti

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Dobre uslove rada

 Rok za konkurisanje: 08.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    METLA KOMERC

    • Vinarce, Leskovac, Srbija
    • PIB: 100332348
    • Matični broj: 06462391

    Direktan link do oglasa