Konkurs je istekao.

Marketing asistent

Institut Vinča - Škola računara

Beograd

29.01.2019.

ugovor nepuno radno vreme dostupno studentima

Škola računara i programiranja “Vinča” posluje u sastavu Instituta za nuklearne nauke "Vinča" Univerziteta u Beogradu. Poznati smo i priznati po kvalitetu koji isporučujemo duže od 30 godina. Posvećeni smo razvoju talenata kroz obrazovanje iz oblasti Informacionih i Digitalnih Tehnologija od 1985. godine. Naš uspeh merimo kroz uspeh naših klijenata. Do danas, poverenje nam je ukazalo više od 42.000 zadovoljnih polaznika pa se možemo smatrati liderom i najvećom školom računara na ovim prostorima. Više od 180 velikih preduzeća izabralo je školu računara Vinča" kao svog poslovnog partnera i svoj trening centar. Škola računara "Vinča" je Microsoft partner, Certifikovani Autodesk trening centar i Autorizovani Certiport Testing Centar. (www.VincaSkola.rs)

U cilju razvoja i redovnih aktivnosti vezanih za godišnje planove, potreban nam je saradnik za angažovanje na novom zanimljivom projektu vezanom za marketing.

Otvoreno radno mesto - pozicija:

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Vođenje društvenih mreža
  • Organizacija događaja
  • Uređivanje bloga i vesti
  • Komunikacija sa klijentima

Uslovi:

  • Fakultetsko obrazovanje
  • Izražene komunikacione sposobnosti, kreativnost, energičnost i timski duh
  • Želja za rad u marketingu

Potencijalne kandidate pozivamo da pošalju svoj CV i propratno pismo elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 29.01.2019.

    Škola računara i programiranja “Vinča” posluje u sastavu Instituta za nuklearne nauke "Vinča" Univerziteta u Beogradu. Poznati smo i priznati po kvalitetu koji isporučujemo duže od 30 godina. Posvećeni smo razvoju talenata kroz obrazovanje iz oblasti Informacionih i Digitalnih Tehnologija od 1985. godine. Naš uspeh merimo kroz uspeh naših klijenata. Do danas, poverenje nam je ukazalo više od 42.000 zadovoljnih polaznika pa se možemo smatrati liderom i najvećom školom računara na ovim prostorima.…

    Direktan link do oglasa