Konkurs je istekao.

Maser - fizioterapeut

Danijela Commerce d.o.o.

Beograd, Zrenjanin

09.09.2015.

(Golden Beauty Shop Aviv Park Beograd i Zrenjanin)

Danijela Commerce – Golden Beauty Shop (centar kozmetike i estetike)

Danijela Commerce pored veleprodaje i distribucije ima svoj lanac maloprodaja Golden Beauty Shop koje u svom sastavu imaju i centar kozmetike (parfimerija + kozmetički salon). Zbog širenja i otvaranja dva nova objekta potrebni su nam radnici različitih profila za objekte u Beogradu i Zrenjaninu lokacija (Aviva Park Beograd i Zrenjanin)

Broj izvršilaca: 4

Lokacije: Beograd i Zrenjanin

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na svim navedenim pozicijama od 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Rad u ekskluzivnom kombinovanom objektu Golden Beauty Shop (parfimerija i kozmetički salon),
  • Radno mesto: Maser - fiziotarapeut
  • Nudimo prijatnu radnu okolinu, privlačne uslove zaposlenja i perspektivnu budućnost u vrlo uspešnoj kompaniji.

Obavezno slati CV sa fotografijom.

Rok za konkurisanje: 09.09.2015.

    Konkurs je istekao.

    Danijela Commerce

    Kompanija "Danijela Commerce" već 18. godina posluje u Srbiji. Zastupnici smo i distributeri renomiranih turskih, bugarskih i švajcarskih brendova.U portfoliju naše kompanije nalaze se sledeći brendovi:• Golden Rose / dekorativna kozmetika• Roxanne / toaletne vode i parfemi• Xceed / toaletne vode i parfemi• Trisa/četkice i paste za zube, aksesoari i četke za kosu• Beauty / boje za kosu• Miss Magic / boje za kosu, kreme za negu lica, tela, ruku i nogu•…

    Direktan link do oglasa