Konkurs je istekao.

Maser / ka

Wellness Centar ActiveBio

Novi Sad

19.09.2018.

Wellness centar ActiveBio Novi Sad je mesto koje se preporučuje i na koje se klijenti rado vraćaju. Ovo postižemo kvalitetom usluge u svakom pogledu, izuzetno lep i prijatan prostor, kvalitetna ulja, higijena na visokom nivou kao i naravno, ono bez čega se ne može, stručno i ljubazno osoblje i profesionalne masaže.

Pored masaža, koje su nam osnovna delatnost, svojim klijentima nudimo i sveobuhvatan pristup unapređenju i očuvanju zdravlja kroz savetodavni rad, programe detoksikacije organizma, psihološku podršku, kao i alternativni holistički pristup lepoti i zdravlju.

Stabilnost i kvalitet su nam na prvom mestu tako da smo veoma pažljivi kod izbora kadrova ali se trudimo da zaposlenim pružimo odlične radne uslove i da što duže sarađujemo, na obostrano zadovoljstvo.

Postanite član našeg tima i ostvarite vaše profesionalne ambicije.

Sedište kompanije: Novi Sad
Adresa: Krilova 1a
Telefoni: 062 819 00 49, 021 571 915
Vebsajt: http://www.activebio.rs

Potreban nam je:

Maser / ka

Novi Sad

Opis posla:

  • Profesionalno pružanje usluga masaže (relaks, terapeutske, sportske, anticelulit);
  • Aktivno promovisanje usluga Centra, kao i promovisanje akcija/pogodnosti koji su klijentima na raspolaganju;
  • Vоđenje urеdne dоkumеntаciјu о izvršеnim i zakazanim mаsаžаmа;
  • Svakodnevno održavanje i sređivanje radnog prostora;
  • Rad sa fiskalnom kasom.

Uslovi radnog mesta:

  • Minimum srednja medicinska škola, prednost zvanje fizioterapeuta ili završena viša ili visoka zdravstvena škola strukovnih studija sa zvanjem fizioterapeut ili diplomirani terapeut – medicinski fakultet;
  • Poznavanje relaks, sportskih, terapeutskih, anticelulit masaža – završena dodatna edukacija;
  • Radno iskustvo na poslovima iz oblasti masaža je poželjno;
  • Visoko razvijene komunikacione veštine;
  • Razvijene osobine odgovornosti, organizovanosti, snalažljivosti, samostalnosti i pouzdanosti;
  • Spremnost za saradnju, preduzimljivost, ljubaznost, strpljivost i uslužnost;
  • Želja za stalnim usavršavanjem uz sposobnost brzog učenja i usvajanja novih znanja.

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju;
  • Ugovor o radu na neodređeno uz mesec dana probnog rada;
  • Odlične uslove za rad;
  • Dodatne obuke.

Ukoliko posedujete tražene veštine i znanja i ako želite da se profesionalno razvijate u našem timu, pozivamo vas da konkurišete tako što ćete nam vašu biografiju sa slikom poslati elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 19.09.2018.

    • Krilova 1a/56, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 110570908
    • Matični broj: 21364118

    Direktan link do oglasa