Konkurs je istekao.

Mašinski inženjer / NDT (IBR) tehničar

APAVE VerTech d.o.o

Srbija (Rad na terenu)

30.07.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Apave VerTech d.o.o. je deo svetske kompanije Apave koja se između ostalog bavi ispitivanjima materijala bez razaranja i industrijskim alpinizmom (visinski radovi), kao i završnim radovima u građevini, kako u Srbiji tako i svuda u svetu, osnovan početkom 2013. godine. Zapošljavamo nudeći dobre uslove, rad u dinamičnoj sredini i mogućnost napredovanja. Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a prema navedenim kriterijumima.

Zapošljavamo izvršioce za radno mesto:

Mašinski inženjer/NDT (IBR) tehničar
Sedište firme nalazi se u Beogradu
1 radno mesto
Više izvršilaca

Uslovi:

  • diplomirani mašinski inženjer ili mašinski inženjer ili student na završnim studijama
  • vozačka dozvola za B kategoriju
  • napredno poznavanje MS office paketa
  • znanje engleskog jezika (nivo B2) je prednost
  • poželjno je poznavanje IBR (NDT) metoda
  • bez radnog iskustva ili sa radnim iskustvom do 5 godina
  • spremnost za terenski rad i timski rad
  • prednost će imati kandidati sa iskustvom u radu sa nekom od IBR metoda, posedovanjem sertifikata nivoa 2 za neku od IBR metoda
  • prednost će imati kandidati sa završenim sledećim usmerenjima na mašinskom fakultetu: termotehnika, procesna tehnika, termoenergetika, zavarivanje
  • spremnost na česta putovanja i rad na projektima širom Srbije i u inostranstvu

Opis posla:

  • IBR ispitivanje zavarenih spojeva na: opremi pod pritiskom, čeličnim i aluminijumskim konstrukcijama, predizolovanim toplovodima, termoplastičnim materijalima i cevovodnim gasnim instalacijama
  • IBR ispitivanje: metalnih materijala, čeličnih otkovaka i odlivaka i pljosnatih proizvoda od čelika
  • IBR ispitivanje naprednim metodama i tehnikama
  • učestvovanje u izradi izlaznih dokumenata o kontrolisanju (izveštaja, zapisa i dr.)
  • praćenje standarda i tehničkih propisa, pohađanje odgovarajućih obuka
  • redovno izveštavanje vodećeg inspektora i/ili tehničkog rukovodioca kontrolnog tela o realizaciji planiranih aktivnosti kontrolisanja
  • sprovođenje uzorkovanje i pravilno postupanje sa predmetom kontrolisanja
  • učestvovanje u izradi izlaznih dokumenata o kontrolisanju
  • učestvovanje u identifikaciji uzroka neusaglašenosti
  • sprovođenje verifikacije nabavljenih materijala i/ili opreme
  • primenjivanje dokumenta sistema menadžmenta

Zaposlenom nudimo:

  • rad u internacionalnoj kompaniji sa progresivnim rastom obima poslovanja
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • rad u dinamičnoj sredini sa mogućnošću napredovanja
  • mogućnost rada u inostranstvu
  • obezbeđene obuke i treninzi
  • redovna prijava i isplata, obezbeđena ishrana na radnom mestu i mogućnost smeštaja za zaposlene

Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad u našoj kompaniji i ukazanom poverenju.

Samo kandidati koji budu ušli u uži krug biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.

* Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da se Vaši lični podaci koriste isključivo u svrhu regrutacije i selekcije za otvorena radna mesta u Privrednom društvu ‘’APAVE VERTECH’’ d.o.o. Svi podaci tretiraće se kao poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

Rok za konkurisanje: 30.07.2019.

    • Jugoslovenska 2/13a, Beograd, Srbija
    • PIB: 107891259
    • Matični broj: 20891483

    Direktan link do oglasa