Konkurs je istekao.

Mašinski inženjer

Geze d.o.o.

Zrenjanin, Elemirki put 3

11.09.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Geze d.o.o Zrenjanin, kao deo grupacije Geze GmbH (Nemačka, Leonberg) koja broji oko 3000 zaposlenih širom sveta, raspisuje konkurs za Mašinskog Inženjera. Naši proizvodi i sistemska rešenja podležu stalnoj internoj i eksternoj kontroli i poseduju međunarodno priznate dozvole, sertifikate i oznake ispitivanja na šta smo posebno ponosni.

Snaga inovacije i najviši kvalitet proizvoda, koji ima višedecenijsku tradiciju, je naš zaštitni znak. Misija kompanije GEZE je angažovanje mladih i obrazovanih ljudi i pružanje mogućnost za sticanje neprocenjivog znanja i iskustva u praksi. Našoj kompaniji ste potrebni upravo vi, odgovarajući stručni kadar, sa idejom da se zajedno razvijamo i učimo i konstantno unapređujemo oblast kojom se bavimo.

Opis posla:

  • Konstruisanje mašinskih delova i sklopova i izrada tehničkih crteža
  • Rad na razvoju mašina, mašinskih delova i sklopova po preporukama kolega iz biroa industrijskog inženjerstva
  • Modifikacija postojećih i razvoj novih alata uz poštovanje standarda proizvodnje
  • Pregled, preporuke i usklađivanje konstrukcije i tehničkih crteža sa spoljnim dobavljačima i usklađivanje aktivnosti sa proizvodnjom
  • Prerada, priprema i praćenje projektne dokumentacije
  • Unapređenje alata i postojećih proizvoda i rad na njihovom dizajnu

Uslovi:

  • Vrsta i stepen stručne spreme: VSS ili VŠS stručna sprema, VII ili VI stepen stručne spreme, diplomirani mašinski inženjer
  • Posebni uslovi se odnose na poznavanje 3D design, product development, (PTC Creo) ili drugih softvera za 3D konstruisanje
  • Obavezno je poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru

Ostalo:

  • Nudimo Vam priliku za rad u modernoj, međunarodnoj kompaniji
  • Stalnu mogućnost usavršavanja i specijalizacije
  • Lični i profesionalni razvoj svakog zaposlenog su nam prioritet
  • Radna pozicija se odnosi na Zrenjanin

Napomene:

  • Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug nakon selekcije na osnovu referenci koje ste naveli u biografiji
  • Biografije sa fotografijom slati na srpskom jeziku
  • Mole se kandidati da poslate biografije nazovu svojim imenom i prezimenom
  • Prednost imaju kandidati iz Zrenjanina i okoline

Prijave sa fotografijom slati elektronskim putem.

www.geze.com

    Konkurs je istekao.

    Geze d.o.o.

    • Elemirski drum bb, Zrenjanin, Srbija
    • PIB: 105522734
    • Matični broj: 20404230

    Direktan link do oglasa