Konkurs je istekao.

Mašinski inženjer

Geze d.o.o.

Zrenjanin

08.12.2015.

ugovor puno radno vreme

Geze d.o.o.

GEZE d.o.o Zrenjanin
Elemirski drum bb
23000 Zrenjanin

u Zrenjaninu

Opis posla:

  • Kontrusanje mašinsih delova i sklopova i izrada tehničkih crteža
  • Rad na razvoju mašina, mašinskih delova i sklopova po preporukama kolega iz biroa industrijskog inženjerstva
  • Modifikacija postojećih i razvoj novih alata uz poštovanje standarda proizvodnje
  • Testiranje mašina, alata i procesa
  • Razvijanje i testiranje efikasnih rešenja
  • Pregled, preporuke i usklađivanje konstrukcije i tehničkih crteža sa spoljnim dobavljačima i usklađuje aktivnosti sa proizvodnjom
  • Prerada, priprema i praćenje projektne dokumentacije
  • Poboljšavanje konstrukcije radi sprečavanja eventualnih problema

Posebni uslovi:

a) Vrsta i stepen stručne spreme: VSS ili VŠS stručna sprema, VII ili VI stepen stručne spreme, dipl. mašinski inženjer
b) Posebni uslovi: poznavanje 3D design, product development, (PTC Creo) i/ili drugih softvera za 3D konstruisanje
c) Obavezno poznavanje engleskog i/ili nemačkog jezika

Ostalo:

  • Prilika za rad u perspektivnoj međunarodnoj kompaniji
  • Obuka u matičnoj kompaniji u Nemačkoj

 Napomene:

  • Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži krug izbora
  • Biografije slati na srpskom jeziku
  • Mole se kandidati da poslate biografije sa slikom nazovu svojim imenom i prezimenom

Poželjne osobine:

  • Organizovanost i pedantnost
  • Analitičnost, sistematičnost, odgovornost i kooperativnost

Prijave sa fotografijom slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 15 dana, do 08.12.2015.

    Konkurs je istekao.

    Geze d.o.o.

    • Elemirski drum bb, Zrenjanin, Srbija
    • PIB: 105522734
    • Matični broj: 20404230

    Direktan link do oglasa