Konkurs je istekao.

Mašinski inženjer

Serbia Zijin Copper d.o.o.

Bor, Đorđa Vajferta 29

22.05.2021.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

Opis posla:

  • Izvršava zadatke iz oblasti mašinskog održavanja;
  • Učestvuje u izradi planova nabavke rezervnih delova i materijala za održavanje opreme i uređaja za koje je zadužen, sprovodi i prati njihovu realizaciju i potrošnju;
  • Izrađuje termin planove i specifikacije materijala i iste dostavlja neposrednom rukovodiocu;
  • Vodi evidenciju o popravkama opreme i uređaja, vremenu trajanja pojedinih radova i zastoja, koji su vezani za mašinske intervencije;
  • Zadužen je za korišćenje, praćenje i ažuriranje tehničke dokumentacije iz delokruga svog rada;
  • Priprema, organizuje i učestvuje u popravkama opreme i uređaja;
  • Prati vršenja mašinskih, zavarivačkih, bravarsko-monterskih i ostalih radova u pogledu kvaliteta i tehničkih zahteva kompanije;
  • Planira i učestvuje u organizaciji procesa rada tako da se obezbede i primenjuju tehnički, higijenski i bezbednosni uslovi za organizaciju procesa rada u proizvodnji;
  • Prati zakonske propise i stara se o njihovoj primeni radi obezbeđivanja potrebnih uslova za stručno, kvalitetno i ažurno izvršavanje poslova u skladu sa Zakonskim i podzakonskim propisima, usvojenim standardima i politikom kvaliteta.

Uslovi za prijavljivanje:

  • Diplomirani inženjer mašinstva
  • Visoko obrazovanje stečeno po ranijim propisima (VII stepen) ili najmanje 240 ESPB
  • Konverzacijski nivo engleskog jezika
  • Prethodno radno iskustvo je poželjno, ali ne i neophodno

Mi nudimo:

  • Rad u dinamičnom i multikulturalnom okruženju
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoj CV.

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    SERBIA ZIJIN COPPER DOO BOR

    Serbia Zijin Copper je kompanija koja posluje u sastavu ZiJin Mining Grupe. Osnovana je 18. decembra 2018. godine, na dan kada je Zijin sa Vladom Republike Srbije potpisao zaključna dokumenta, odnosno ugovor o preuzimanju 63 odsto vlasništva u RTB-u Bor. Zijin  je na taj način postao držalac 63 procenta učešća u  kapitalu kompanije iz Srbije. Prva kompanija Zijina u Srbiji, i na Balkanu, zove se Serbia Zijin Copper i jedini je proizvođač bakra i plemenitih metala (zlata i srebra) u Srbiji.…

    Direktan link do oglasa