Konkurs je istekao.

Medicinski saradnik na terenu

Medipel Balkan d.o.o.

Beograd

19.04.2019.

MEDIPEL BALKAN DOO, farmaceutska kuća koja posluje u Srbiji od 2017. godine, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Područje Beograda

Opis posla:

  • Svakodnevni obilazak lekara i farmaceuta
  • Prodaja, prezentovanje i promocija proizvoda
  • Odgovornost za dodeljeni region
  • Proširivanje poslovne mreže
  • Organizacija i učestvovanje na stručnim skupovima i kongresima
  • Nedeljno izveštavanje o postignutim rezultatima

Osnovni uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Iskustvo u komercijalnim poslovima
  • Spremnost na terenski rad
  • Komunikativnost i spremnost na timski rad
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad u pozitivnom, dinamičnom i timski orijentisanom okruženju
  • Službeni automobil, lap top, mobilni telefon
  • Više dana godišnjeg odmora

Rok za konkurisanje: 19.04.2019.

    • Fruškogorska 6/43, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 110180165
    • Matični broj: 21312169

    Direktan link do oglasa