Konkurs je istekao.

Medicinski saradnik

Cord iPS d.o.o.

Beograd

15.10.2022.

Kompanija CORD iPS ekskluzivni zastupnik vodećih kompanija iz oblasti bioinženjeringa matičnih ćelija i genetskih analiza VITA 34 AG | SERACELL STAMMZELLTECHNOLOGIE GMBH | ILLUMINA-VERIFIED | NOVOGENIA GMBH traži: MEDICINSKI SARADNIK

Uslovi:

  • visokoškolsko obrazovanje - medicina, stomatologija, farmacija, molekularna biologija
  • iskustvo u marketingu medicinskih proizvoda, usluga i vođenju prodajnih razgovora
  • razvijene komunikacijske veštine u prodaji i veštine prezentacije
  • visok stepen organizacionih sposobnosti i preciznosti u radu
  • usmerenost ka rezultatima
  • dobro poznavanje MS Office programa
  • odlično znanje govornog i pisanog engleskog jezika

Opis posla:

  • kvalitetna prezentacija usluge koju pružamo
  • praćenje toka pregovaranja sa klijentom
  • dogovaranje oko sklapanja ugovora
  • održavanje prodajnih sastanaka
  • rad na unapređenju prisustva brenda i usluga kompanije
  • praćenje prisustva brenda i javljanja klijenata na društvenim mrežama
  • praćenje dostignuća medicine vezane za usluge koje pružamo, u svetu i kod nas
  • izveštavanje o rezultatima poslovnih aktivnosti

Mi nudimo:

  • rad u stabilnoj kompaniji
  • redovne isplate zarada i mogućnost ostvarivanja bonusa
  • treninge i obuke

Dobrodošli ste u naš tim!

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najužu selekciju

    Konkurs je istekao.

    CORD iPS

    CORD iPS We create happy families Ekskluzivni zastupnik vodećih kompanija iz oblasti bioinženjeringa matičnih ćelija i genetskih analiza VITA 34 AG | SERACELL PHARMA GmbH | ILLUMINA / VERIFIED | NOVOGENIA GMBH Biotehnološka kompanija koja kombinuje savremenu medicinu, nauku i tehnologiju kako bi inovativni proizvodi i personalizovani genetski testovi bili dostupniji široj populaciji radi unapređenje opšteg zdravlja. www.cord.rs

    Direktan link do oglasa