Konkurs je istekao.

Mehaničar /automehaničar

Karin Komerc MD d.o.o.

Novi Sad

29.08.2015.

"Karin komerc MD" je lider u proizvodnji betona na teritoriji Autonomne Pokrajine Vojvodine. Pored ovoga bavimo se niskogradnjom, hidrogradnjom, visokogradnjom i eksploatacijom šljunka i peska. Naša vizija je obezbeđivanje najboljih rešenja pružanjem vrhunskog kvaliteta i vrhunske usluge u različitim granama građevinske industrije.

Usled intenzivnog razvoja poslovanja naše kompanije, ukazala se potreba za angažovanjem:

Mehaničara /Automehaničara

Lokacija: Novi Sad

Uslovi:

  • Stručna sprema:  III ili IV, smer: Mehaničar ili Automehaničar
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima: Najmanje 3 godine
  • Probni rad: 1 mesec

Opis poslova:

  • Pronalaženje uzroka i otklanjanje kvarova na teretnim  motornim vozilima i građevinskim mašinama u najkraćem mogućem roku.
  • Uredno vođenje radioničke dokumentacije – radnog naloga.
  • Preventivne kontrole i redovno održavanje građevinskih mašina, teretnih motornih vozila i uređaja.

Lične osobine:

  • Otvorena komunikacija, odgovornost, posvećenost, želja za daljnjim razvojem.
  • Spremnost za timski rad u dinamičnom okruženju.
  • Visok stepen motivacije i angažovanosti.

Pored stručnih znanja  i iskustva, veliku pažnju pridajemo motivaciji zaposlenog. Od svojih zaposlenih očekujemo odgovornost - prema poslu i kolegama. Da bi se dobro uklopio u naš tim, zaposleni treba da pokazuju one vrednosti koje i mi kao kompanija negujemo. Cenimo otvorenu komunikaciju i iskrenost. Posvećeni smo kvalitetu i učimo iz vlastitih iskustava. U poslu nastojimo da uvek nađemo jednostavno rešenje problema. Prateći i negujući ove vrednosti svako novo stručno lice je srdačno dobrodošlo u naš TIM!

Rok za konkurisanje: 29.08.2015.

    • Živorada Petrovića 8, Veternik, Srbija
    • PIB: 103726184
    • Matični broj: 20009233

    Direktan link do oglasa