Konkurs je istekao.

Mehaničar

Agrounija d.o.o.

Inđija

26.06.2018.

Agrounija d.o.o. Inđija je kompanija članica MK Group sistema, lidera u u oblasti agrara, šećerne i mesne industrije, bankarstva i turizma, kako u Srbiji, tako i u regionu.

Na više od 3.100 hektara plodnog zemljišta prve klase Agrounije obrađuju se različite poljoprivredne kulture: šećerna repa, pšenica, kukuruz, suncokret.

Potreban nam je:

MEHANIČAR

- Mesto rada: Inđija -

Opis posla:

  • Zadužen za održavanje, servisiranje i popravku pogonskih i priključnih mašina, putničkih i terenskih vozila i kombija, kao i prskalica za zaštitu bilja;
  • Kontroliše tehničku ispravnost voznog parka;
  • Vrši servisiranje voznog parka, po potrebi i na terenu;
  • Obavlja periodično održavanje (servisiranje) mehanizacije, opreme, uređaja i alata na osnovu uputstava za upotrebu i prema važećim propisima;
  • Radi na generalnoj opravci: motora, menjača, pogonskih mostova, kočionog sistema, hidraulične instalacije, hidromotora i dr;
  • Zapisnički predaje ispravnu mašinu sa popravke;
  • Proverava i kontroliše hidrauliku na svim mernim instrumentima;
  • Izrađuje nove delove za mašine i uređaje i alate;
  • Radi razne bravarske i varilačke poslove po potrebi.

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje – tehnička struka;
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Prijave sa biografijom možete poslati elektronskim putem.

Rok za prijavljivanje: 26.06.2018.

    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa