Konkurs je istekao.

Menadžer domaćeg / međunarodnog drumskog transporta

TLP Logistic d.o.o.

Beograd

23.10.2018.

TLP Logistic d.o.o. sa sedištem u Beogradu, bavi se organizacijom pomorskog, drumskog i avio transporta robe nudeći kompletno logističko rešenje svojim klijentima.

Raspisujemo oglas za radno mesto:

Beograd

Glavna zaduženja:

  • Organizacija međunarodnog i domaćeg drumskog transporta
  • Učestvovanje u definisanju i kreiranju ponude prema klijentima (cene i uslovi saradnje)
  • Administriranje pošiljaka, izrada naloga, praćenje i realizacije istih
  • Priprema, kontrola, razduživanje dokumentacije kao i fakturisanje izvršene usluge
  • Kontrola dugovanja i potraživanja u okviru svog delovanja
  • Koordinacija saradnje sa ostalim sektorima unutar preduzeća
  • Praćenje zakonskih propisa u okviru svog delovanja
  • Unapređenje odnosa sa klijentima, partnerima i podizvođačima
  • Praćenje poslovnih prilika na tržištu, konkurencije i poslovnog okruženja
  • Predlaganje mera za unapređenje poslovanja

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum viša stručna sprema
  • Visoko obrazovanje saobraćajnog usmerenja je poželjan uslov
  • Obavezno iskustvo u poslovima transporta i logistike
  • Poznavanje rada na računaru
  • Govorno i pisano znanje engleskog jezika. Dodatni jezici se smatraju velikom prednošću (ruski ili nemački jezik)
  • Visok nivo lične i profesionalne odgovornosti
  • Spremnost za timski rad, usmerenost ka unapređenju poslovanja

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom, mladom i perspektivnom okruženju
  • Priliku za usavršavanjem i sticanje novih znanja
  • Prijatan poslovni ambijent
  • Redovna i stimulativna primanja

Ako ste dinamična i preduzimljiva osoba koja je orijentisana pre svega ka potrebama klijenta i već ste radili na poslovima organizacije transporta, pošaljite nam svoju biografiju elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor će biti kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 23.10.2018.

    • Aerodrom Nikola Tesla 59 , Surčin, Beograd, Srbija
    • PIB: 108423630
    • Matični broj: 20996625

    Direktan link do oglasa