Konkurs je istekao.

Menadžer internet prodaje (E-commerce Manager)

Knjižare Vulkan d.o.o.

Beograd

19.09.2019.

„Knjižare Vulkan“ d.o.o. – lanac knjižara na najatraktivnijim lokacijama u gradovima Srbije

Pozivamo vas da doprinesete svojom kreativnošću i inicijativom širenju ideja o novom konceptu knjižarstva

Potreban nam je:

Menadžer internet prodaje (E - commerce Manager)

 Beograd

Opis posla, odgovornosti i zaduženja:

  • Upravljanje internet prodajom i digitalnim marketingom
  • Učestvovanje u planiranju i razradi strategije digitalnog marketinga na tržištu
  • Praćenje trendova u oblasti digitalnog poslovanja
  • Osmišljavanje i predlaganje aktivnosti u skladu sa novitetima
  • Razvoj i implementacija novih potencijala internet prodaje u cilju povećanja posećenosti sajta i prodaje
  • Analiza i praćenje ključnih pokazatelja uspešnosti digitalnog poslovanja kompanije
  • Kreiranje i praćenje ostvarenja planova internet prodaje (mesečnih, sezonskih i godišnjih)
  • Kreiranje i praćenje budžetskih planova (mesečnih, sezonskih i godišnjih)
  • Praćenje rezultata i izrada analitičkih izveštaja
  • Organizacija i koordinacija rada zaposlenih u timu
  • Praćenje realizacije radnih zadataka
  • Saradnja i komunikacija sa internim i externim saradnicima u domenu razvoja internet prodaje i digitalnog marketinga
  • Celokupno operativno upravljanje svim aktivnostima u okviru projekata kompanije

Uslovi:

  • Radno iskustvo od najmanje 2 (dve) godine u oblasti E-commerce poslovanja
  • Poznavanje veština i znanja potrebnih za razvoj i povećanje posećenosti i prodaje
  • Iskustvo i interesovanje u oblasti digitalnog marketinga
  • Odlično poznavanje Google Analytics-a
  • Sposobnost koordinacije i upravljanje timom
  • Napredne veštine pisane i verbalne komunikacije
  • Odgovornost, orjentisanost ka ostvarenju ciljeva
  • Visoka ili srednja stručna sprema

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju u kompaniji koja ubrzano raste i razvija se
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj

Iskoristite ovu odličnu priliku i postanite deo tima Knjižara Vulkan.

Pošaljite nam svoju biografiju, priložite dosadašnje rezultate/dostignuća i link sa svojim profilima na Facebook-u i Instagram-u i/ili druge mreže.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

 Rok za konkurisanje: 19.09.2019.

    Lanac Knjižare Vulkan nastao je u junu 2010. godine pod sloganom „Erupcija ideja“.  U Beogradu se nalazi šesnaest od ukupno trideset jedne knjižare (Kulturni centar Beograda, Ušće Shopping Centar, Delta City, Tržni Centar Merkator, Shopping Centar Stadion Voždovac, Robna Kuća Zvezda Zemun, Sremska 2,  Shopping Centar Rajićeva, Bulevar Tašmajdan, Bulevar City Store, SC Big Fashion, Ada Mall, Big Rakovica, Beo  Shopping Centar, BW Galerija, Knez Mihailova). Ostalih petnaest knjižara…

    Direktan link do oglasa