Konkurs je istekao.

Menadžer konsultant

Zepter International d.o.o.

Leskovac, Kruševac, Smederevo, Novi Sad

07.04.2018.

Zepter International je globalna kompanija prisutna u više od 60 zemalja, lider u proizvodnji i plasmanu proizvoda vrhunskog kvaliteta namenjenih boljem i dužem životu, sa više od 80 miliona zadovoljnih korisnika. Patentiran sistem za pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vode i vazduha, jedinstvena patentirana Bioptron svetlost, medicinski sertifikovana za lečenje, rehabilitaciju kao i za prevenciju – već tri decenije su u misiji zdravlja, lepote i stila, na dobrobit stotina miliona ljudi širom sveta.

Postanite deo našeg uspešnog tima i konkurišite za poziciju:

MENADŽER KONSULTANT

za Leskovac, Kruševac, Smederevo i Novi Sad

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • poželjno radno iskustvo (nije uslov)
  • spremnost za učenje i usavršavanje
  • poslovni bonton

Opis poslova:

  • planiranje i realizacija prodajnih aktivnosti
  • praćenje zadovoljstva postojećih kupaca
  • predstavljanje proizvoda potencijalnim kupcima
  • analiza rezultata

Zepter ponuda

Za kandidate koji ispune uslov za traženo radno mesto biće organizovana stručna obuka.

Kandidatima koji završe stručnu obuku, nudimo:

  • fiksnu zaradu
  • bonuse
  • mogućnost napredovanja
  • profesionalnu podršku i neophodna sredstva za uspešan rad

Pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 07.04.2018.

www.zepter.rs

011/311 32 33

    Zepter International je multinacionalna kompanija koja proizvodi, prodaje i distribuira ekskluzivne, visokokvalitetne proizvode za zdraviji i duži život desetine miliona ljudi širom sveta. Kompanija ZEPTER posluje u preko 60 zemalja na pet kontinenata, poseduje 8 fabrika, smeštenih u Nemačkoj, Italiji i Švajcarskoj, kao i više od 320.000m2 poslovnog prostora na najboljim lokacijama u metropolama širom sveta. O globalnom uspehu Zepter International svedoči i činjenica da je, u protekle tri decenije,…

    Direktan link do oglasa