Konkurs je istekao.

Menadžer kontrole kvaliteta i bezbednosti hrane

Human Capital Solutions Executive Search

Zrenjanin, Kikinda

15.04.2020.

ugovor puno radno vreme online intervju za posao

Human Capital Solutions Executive Search (www.humancapital.co.rs) je specijalizovana kompanija za rad na polju ljudskih resursa, čija je glavna delatnost pretraga i selekcija najpogodnijih kandidata.

Naš klijent je internacionalna proizvodna kompanija iz oblasti prehrambrene industrije. Tražimo iskusnog i odgovornog kandidata za poziciju:

Okolina Zrenjanina, Ref. br. 8453

Opis posla:

  • Organizuje i rukovodi radom Sektora kontrole kvaliteta i bezbednost hrane
  • Odgovoran je za praćenje procedura kontrole kvaliteta, kako bi se osigurala usklađenost sa odgovarajućim standardima
  • Izrađuje specifikacije sirovine i šalje ih na odobrenje matičnoj kompaniji
  • Predlaže korektivne i preventivne mere i stara se o sprovođenju istih, daje stručno mišljenje i predloge unapređenja kvaliteta i bezbednosti proizvoda
  • Praćenje kvaliteta isporuka i procena dobavljača
  • Analiza i rešavanje reklamacija
  • Učestovanje u u procesu internih audita
  • Organizuje i stara se o organskoj sertifikaciji, dobijanju transakcionih sertifikata za organsku sirovinu, kao i gotov proizvod
  • Učestvuje u razvojnim aktivnostima sa kupcima
  • Pravi plan razvoja tima laboratorije u saradnji sa menadžmentom
  • Obuka kadrova u području kvaliteta
  • Direktno odgovara generalnom direktoru

Kriterijumi:

  • Stručna sprema: VII/1 stepen stručne spreme – tehnolog
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje propisa iz domena bezbednosti hrane i standarda kvaliteta
  • Znanje engleskog jezika (minimum srednji nivo)
  • Znanje rada na računaru (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije – aktivan vozač

Naš klijent nudi rad u stabilnoj kompaniji sa dobrim radnim uslovima i zdravim poslovnim okruženjem. Ako ste zainteresovani da postanete deo multinacionalnog tima i vidite ovu poziciju kao priliku za profesionalni i lični razvoj, pošaljite Vaš CV i propratno pismo elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti pozvani na intervju.

Rok za konkurisanje: 15.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    Human Capital Solutions - Executive Search

    Human Capital Solutions - Executive Search je kompanija sa sedištem u Novom Sadu, čija je osnovna delatnost profesionalni odabir ljudskih resursa primenom metode direktnog traženja i procesa odabira kandidata (headhunting). Na srpskom tržištu nastupa samostalno i ima iskustvo duže od 15 godina. Naš osnovni cilj je da obezbedimo usluge po meri naših klijenata i da predstavimo željene profile u zavisnosti od njihove strukture, strategije, korporativne kulture i potreba…

    Direktan link do oglasa