Konkurs je istekao.

Menadžer kontrole kvaliteta

Birografika MB d.o.o.

Subotica

29.03.2019.

Birografika MB d.o.o. je štamparija sa dugogodišnjim iskustvom koja je opremljena tako da u njoj svaki posao od ideje do završne obrade može da se odradi na najkvalitetniji i na profesionalniji način. Proizvodni program obuhvata široku lepezu štampanog materijala: etikete, industrijsku ambalažu, kataloge, brošure, prospekte, kalendare, vizit karte, plakate, fascikle, reklamne kese, blokove i drugo. Usled povećanog obima posla, u želji da privučemo najbolje kandidate, pozivamo sve zainteresovane koji ispunjavaju uslove da se prijave za poziciju:

Subotica

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema;
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim poslovima / poželjno iskustvo na istima poslovima u štamparskoj industriji;
  • Obavezno poznavanje sistema menadžmenta kvalitetom;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint);
  • Srednji nivo znanja engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija).

Opis posla:

  • Vođenje celokupne dokumentacije po Standardima ISO 9001:2008 i HACCP;
  • Priprema i sprovođenje resertifikacija za oba standarda (ISO 9001:2008 i HACCP);
  • Upoznavanje zaposlenih sa sistemom menadžmenta kvalitetom i primena pravila definisanih implementiranim standardima;
  • Planiranje i organizovanje rada u sektoru kvaliteta, saradnja sa ostalim sektorima i odeljenjima u kompaniji;
  • Nadzor nad sprovođenjem korektivnih/preventivnih mera i provera efikasnosti istih;
  • Planiranje mera za poboljšanje sistema upravljanja kvalitetom;
  • Priprema, distribucija ažuriranje i kontrola primene dokumentacije sistema menadžmenta kvaliteta (izrada periodičnih izveštaja i analiza);
  • Procenjivanje potencijalnih rizika, osiguravanje usklađenosti sa standardima i davanje preporuka;
  • Osiguranje kvaliteta od strane eksternih dobavljača.

Lične osobine:

  • Odlična organizovanost u radu;
  • Samostalnost i analitičnost u radu;
  • Orijentisanost na detalje;
  • Energičnost i dinamičnost.

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja;
  • Rad u prijatnom okruženju;
  • Profesionalni razvoj i mogućnost usavršavanja.

Prijave slati elektronskim putem.

Rok za prijavu: 29.03.2019.

    Direktan link do oglasa