Konkurs je istekao.

Kompanija NEFA NAMEŠTAJ doo Beograd bavi se serijskom proizvodnjom nameštaja za evropsko tržište i poseduje sopstveni lanac maloprodaje. NEFA NAMEŠTAJ doo Beograd ulazi u sastav ruskog klastera nameštaja. Matičnu kompanija u Rusiji čine 3 fabrike sa preko million proizvedenih komada godišnje i preko 1000 sopstvenih salona nameštaja.

Plan razvoja poslovanja preduzeća NEFA NAMEŠTAJ doo u Evropi do 2020. godine obuhvata obim proizvodnje od 72 000 komada nameštaja godišnje u okviru savremene fabrike, otvaranje maloprodajnog lanca – 150 prodavnica za prodaju nameštaja u Evropi kao i 500 novih zaposlenih.

Usled rasta i razvoja tržišnih potencijala, kao i proširenja obima poslovanja, u potrazi smo za kandidatima koji bi se pridružili našem uspešnom timu na poziciji:

Menadžer magacinskih operacija

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Upravljanje magacinskim operacijama na najefikasniji način, kojim se obezbeđuje čisto, bezbedno i organizovano radno okruženje za zaposlene
  • Odgovoran za planiranje, upravljanje i kontrolu svakodnevnih operacija u magacinima kompanije Nefa (više lokacija), uključujući upravljanje zaposlenima, kontrolu inventara, isporuka, logistike/dostave, prijema, bezbednosnih operacija/usklađenosti sa bezbednosnim zahtevima i održavanje
  • Odgovoran za produktivno i profitabilno vođenje magacina u kome se skladište proizvodi kompanije
  • Odgovornost za kompletan ciklus operacija njihovo idealno projektovanje i sprovođenje
  • Osiguravanje da su adekvatna ovlašćenja delegirana zaposlenima tako da oni mogu efektivno da ispune svoje dužnosti i ciljeve kompanije
  • Upravljanje troškovima koji se tiču operacija magacina (više lokacija) u okviru budžeta, uključujući troškove isplaćivanja zarade zaposlenima, troškove isporuke, opreme i održavanje vozila
  • U saradnji sa HR sektorom regrutacija, intervjuisanje i zapošljavanje novih saradnika
  • Odgovornost za razvoj kadrova, uključujući periodične preglede performansi
  • Odgovornost za održavanje magacina, terena, kancelarija u okviru magacina, zajedničkih prostorija i vozila za isporuku do lokacije
  • Upravljanje usaglašenošću sa zakonskim regulativama i sprovođenjem redovnih revizija bezbednosti
  • Održavanje kulture bezbednosti i odgovornosti, kako bi se osiguralo da svi zaposleni vrše operacije na bezbedan način u okviru svih zadataka koje izvršavaju.
  • Odgovara direktno Direktoru Logistike SEE (South East Europe)

Profil kandidata:

  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima vezanim za upravljanje magacinskom logistikom na više lokacija
  • Poželjno iskustvo rada sa ERP sistemima, idealno Microsoft NAV
  • Poznavanje rada u Microsoft Office paketu
  • Izražene liderskem komunkacione I organizacione sposobnosti

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo. Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Rok za konkurisanje: 09.11.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca NEFA NAMEŠTAJ d.o.o. Beograd

Kompanija NEFA NAMEŠTAJ doo Beograd realizuje projekat serijske proizvodnje nameštaja za evropsko tržište i sopstveni lanac maloprodaje. NEFA NAMEŠTAJ doo Beograd ulazi u sastav ruskog klastera nameštaja.Naši uspesi u Rusiji: • 3 vlastite fabrike za proizvodnju nameštaja. • Obim proizvodnje – više od 1 mil. komada nameštaja/god. • Logistički centri na teritoriji cele Rusije. • Vlastita transportna kompanija. • Svoj maloprodajni lanac – 1000 salona nameštaja. U Evropi ćemo…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.