Konkurs je istekao.

Menadžer marketinga, prodaje i kvaliteta

Termoprodukt RS-1 d.o.o.

Sremska Mitrovica

02.08.2019.

Firma Termoprodukt RS-1 d.o.o. Sremska Mitrovica se bavi proizvodnjom i prodajom termo izolacionih materijala od kamene i staklene vune i izolacionih materijala na bazi sintetičkog kaučuka, kao i pratećeg pribora i alata.

Više o firmi na www.termoproduktrs1.com.

Potreban:

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme tehničkog obrazovnog profila
  • Aktivno korišćenje MC Office paketa i interneta
  • Poznavanje rada u AutoCAD-u
  • Poznavanje nemačkog - prednost ili engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaduženja:

  • Organizovanje prodajnih aktivnosti i razvoj dobrih poslovnih odnosa sa poslovnim partnerima
  • Praćenje kvaliteta proizvoda prema liniji proizvoda i po kupcima
  • Vođenje celokupne dokumentacije po standardima (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001)

Profil kandidata:

  • Komunikativnost, organizovanost, dinamičnost i snalažljivost
  • Izražene pregovaračke i prezentacione veštine

Rok za konkurisanje: 02.08.2019.

    Konkurs je istekao.

    Termoprodukt RS-1 doo

    • Marka Aurelija 50, Sremska Mitrovica, Srbija
    • PIB: 105924434
    • Matični broj: 20492198

    Direktan link do oglasa