Konkurs je istekao.

Menadžer nabavke

Flux Technology d.o.o.

Batajnica

03.12.2019.

Flux Technology je firma koja se bavi proizvodnjom led rasvete. Zbog povećanja obima posla i novih ideja koje planiramo da razvijemo u budućnosti potrebni su nam ljudi spremni za timski rad, odgovorni, motivisani, samostalni, precizni.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

MENADŽER NABAVKE

Batajnica

Opis posla:

  • Nabavka materijala
  • Izrada plana nabavke, planiranje i praćenje stanja zaliha i njihova optimizacija
  • Komunikacija sa dobavljačima i pronalaženje optimalne ponuda dobavljača
  • Istraživanje poslovne reputacije dobavljača
  • Ugovaranje tehničkih, poslovnih i transportnih uslova kupovine
  • Ugovaranje količine, rokova isporuke i načina plaćanja
  • Sklapanje kupovnog ugovora sa dobavljačima
  • Održavanje kontakta sa stalnim i potencijalnim partnerima
  • Saradnja sa članovima rukovodstva preduzeća
  • Prati utrošak zaprimljenog materijala
  • Vodi evidenciju celokupne dokumentacije koja prati proces nabavke

Uslovi:

  • Stručna sprema - VI, VII stepen stručne spreme
  • Iskustvo u oblasti poslova nabavke, uvoza, izvoza i logistike
  • Radno iskustvo minimum 2 godine na istoj ili sličnoj poziciji
  • Obavezno znanje engleskog jezika (govor i pisanje)
  • Poznavanje rada na računaru

Očekujemo Vaše prijave.

Rok za konkurisanje: 03.12.2019.

    Direktan link do oglasa