Konkurs je istekao.

Menadžer poslovne jedinice

Doming d.o.o.

Beograd, Kruševac, Novi Sad, Batajnica

08.07.2018.

Doming je specijalizovani lanac trgovinskih radnji za promet instalacione opreme za grejanje i klimatizaciju, vodovod i kanalizaciju, sanitarne i druge opreme koja se koristi u savremenom projektovanju i izgradnji stambenih, poslovnih, industrijskih i drugih vrsta objekata.

Doming okuplja tim posvećenih, kreativnih ljudi, koji uče jedni od drugih, razmišljaju drugačije, i svesni su značaja kontinuirane promene i usavršavanja.

Od 2008. Doming je član Romstal Grupe prisutne u još četiri zemlje Evrope, a danas naš tim čini 120 profesionalaca zaposlenih u 20 prodajno - logističkih centara.

Doming zastupa odabrane svetske i domaće specijalizovane proizvođače instalacione opreme, kao što su DAB Pumps, Riello, Danfoss, Bosch, Radijator Inženjering, Galletti, Frankische, Ecosoft, Caleffi, Herz, Grundfos, Valrom, Valplast i druge.

U potrazi smo za profesionalcima koji su spremni da se sa nama usavršavaju i koji se svojim veštinama i entuzijazmom mogu uklopiti u naš tim.

Za prijem u stalni radni odnos raspisujemo konkurs za sledeća radna mesta:

(po jedan izvršitelj za svaki grad)
Mesto: Kruševac, Beograd, Batajnica, Novi Sad

Uslovi za konkurisanje:

  • Fakultet tehničkog ili ekonomskog usmerenja
  • Komunikativnost i posedovanje veština prodaje
  • Poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u organizovanju prodaje će se smatrati kao prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Rukovodi poslovnom jedinicom i razvija aktivnost sa ciljem dostizanja i premašivanja ciljeva prodaje
  • Organizuje zaposlene u okviru poslovne jedinice u cilju zadovoljenja potreba kupaca
  • Odgovoran je za optimalno korišćenja prostora, pravilnog raspolaganja robom u okviru poslovne jedinice

Od kandidata očekujemo:

  • Motivisanost da odgovori svakodnevnim izazovima u uslovima kratkih rokova i dinamičnom radnom okruženju
  • Razvijene komunikacijske veštine u odnosu sa internim i eksternim klijentima
  • Inicijativu u planiranju, organizovanju i određivanju prioritetnih zadataka i sastanaka
  • Visok nivo organizacionih i analitičkih veština
  • Spremnost na kontinuirano učenje
  • Vrednovanje timskog rada i zajedničkog uspeha
  • Prepoznavanje važnosti razvijanja svesti kupaca o zaštiti životne sredine i afirmaciji proizvoda sa povoljnim ekološkim uticajem

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Interne i eksterne periodične obuke
  • Bonuse
  • Periodične tim bilding aktivnosti
  • Mogućnost da na osnovu zalaganja i učinka budu nagrađeni na godišnjoj dodeli nagrada za najbolje zaposlene Romstal Grupe, u Bukureštu
  • Razvoj u kompaniji koja shvata svoju odgovornost prema životnoj sredini i nastoji da bude primer u racionalnom odnosu prema resursima planete

Ukoliko ste dinamični i spremno prihvatate izazove, imate znanja i veštine iz domena u kome poslujemo, možete biti prava osoba za nas!

Rok za konkurisanje: 08.07.2018.

    DOMING je specijalizovani lanac trgovinskih radnji za promet  instalacione opreme za grejanje i klimatizaciju, vodovod i kanalizaciju,  sanitarne i druge opreme koja se koristi u savremenom projektovanju i  izgradnji stambenih, poslovnih, industrijskih i drugih vrsta objekata. Od 1995. DOMING je okupljao tim skromnih, kreativnih ljudi, koji su  nastojali da uče jedni od drugih, ne plašeći se da razmišljaju  drugačije. Svoju poziciju na tržištu gradili smo pažljivo i posvećeno,…

    Direktan link do oglasa