Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje asortimana hrane

SCB Distribution

Beograd

27.11.2019.

SCB – lider u distribuciji hrane i pića u HoReCa sektoru:

MENADžER PRODAJE ASORTIMANA HRANE

Za Beograd

Opis posla:

  • poznavanje i praćenje prilika i kretanja tržišta
  • po potrebi vodi pregovore sa dobavljačima u svojoj kategoriji
  • uspostavljanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa klijentima (postojećim i potencijalnim) kao i redovan obilazak svih pripadajucih klijenata na mesečnom nivou
  • odgovoran za pregovaranje sa klijentima štiteći interese kompanije
  • odgovoran za ostvarenje planova u skladu sa propisanim kompanijskim standardima
  • izveštavanje nadležne osobe o prodajnim aktivnostima i postignutim rezultatima
  • vodi računa o održavanju i ispravnosti vozila koje je dobio na služenje od kompanije

Uslovi:

  • visoka stručna sprema
  • visok nivo inicijative i motivacije za postizanje rezultata
  • iskustvo od minimum 2 godine u HORECA biznisu na području Beograda
  • poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • sklonost rada u timskom okruženju
  • pozitivan stav, uredan izgled i radna etika

Nudimo:

  • rad u dobrom okruženju i u kompaniji koja uspešno posluje već 20 godina
  • korišćenje službenog automobila 24 sata dnevno, 7 dana nedeljno
  • stalni radni odnos i mogućnost dobre zarade
  • mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 27.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    SCB d.o.o.

    Kompanija SCB, koja uspešno posluje već 24 godine, lider je u prodaji i distribuciji ka Horeca sektoru sa mrežom maloprodajnih objekata pod nazivom Super Diskont. Kombinujući ekspertizu u Horeci i specijalizovanu maloprodajnu mrežu organizovanu po vrhunskim standardima, SCB obezbeđuje kvalitetne proizvode i odličnu uslugu po konkurentnim cenama. SCB se posebno ističe svojim stručnim timom, posvećenim pružanju podrške klijentima i stvaranju izuzetnog iskustva kupovine.

    Direktan link do oglasa