Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje za distributere

De Heus d.o.o.

Vojvodina i Zapadna Srbija

30.03.2019.

Potreban nam je:

Teritorija rada: Vojvodina i Zapadna Srbija

Opis posla:

  • Rad sa postojećim distributerima i širenje distributerske mreže na regionu Zapadne Srbije i Vojvodine
  • Kreiranje strategije nastupa na regionima, kao i aktivno učestvovanje u kreiranju strategije prodaje za teritoriju Republike Srbije
  • Istraživanje tržišta sa ciljem da se pronađu novi kupci i poveća prodaja
  • Razvoj baze klijenata i održavanje direktne komunikacije sa ključnim klijentima/ kupcima
  • Preduzima mere i druge aktivnosti radi što efikasnije prodaje i naplate i očuvanje i unapređenje tržišta uz minimalne reklamacije
  • U saradnji sa logistikom, koordinacija blagovremenih isporuka i distribucije robe ka kupcima
  • Usmeravanje distributera i razvijanje politike prodaje i zajedničkog nastupa
  • Upravljanje i kreiranje izveštaja o potrebama kupaca, problemima, interesima, konkurentnim aktivnostima i potencijalima
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
  • Praćenje stanja zaliha i njihova optimizacija
  • Odgovornost za postizanje dnevnih, nedeljnih, mesečnih i periodičnih planova
  • Uspostavljanje, razvijanje i održavanje pozitivnog poslovnog odnosa i odnosa s kupcima
  • Aktivno praćenje i sistematizacija podataka sa terena
  • Odgovornost za realizaciju zadatih planova
  • Aktivna podrška distributerima

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo na komercijalnim poslovima (najmanje 5 godine u prodaji)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Razvijene komunikacijske i prezentacijske veštine
  • Spremnost za stalna usavršavanja
  • Samostalnost u donošenju odluka
  • Profesionalnost i kreativnost u radu
  • Poznavanje rada na računaru
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcu
  • Poznavanje prodajnih tehnika
  • Izražene pregovaračke veštine

Ukoliko se priključite našem timu očekuju vas:

  • Radni odnos na neodređeno vreme
  • Službeni automobil, mobilni telefon i računar
  • Rad u profesionalno uspešnom okruženju sa mogućnošću stalne edukacije i usavršavanja
  • Učešće u kreiranju novih ideja
  • Učešće na lokalnim, regionalnim i internacionalnim sajmovima

Rok za konkurisanje: 30.03.2019.

    Konkurs je istekao.

    De Heus doo

    • Agroindustrijska zona b.b., Šabac, Srbija
    • PIB: 100112392
    • Matični broj: 07171382

    Direktan link do oglasa