Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Alfa Distribucija d.o.o.

Beograd

20.10.2018.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti, preduzeće Alfa Distribucija d.o.o., sa sedištem u Beogradu Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

profesionalnih mašina za pranje, sušenje i peglanje veša
Mesto rada: Beograd

TRAŽIMO:

  • Vrednu i odgovornu osobu za samostalno obavljanje poslova prodaje, koordinaciju rada servisa i marketinga.

OPIS POSLA:

  • Prodaja profesionalnih mašina za pranje, sušenje i peglanje veša brendova koje zastupamo – Danube, Rotondi i Bieffe-Farinelli (www.alfa-professional.rs, www.danube-international.com, www.bieffeitalia.it, www.rotondigroup.com)
  • Redovni kontakti i servisiranje postojećih kupaca
  • Istraživanje i analiza tržišta
  • Pronalaženje novih kupaca, kontaktiranje, predstavljanje opreme iz našeg asortimana
  • Izrada ponuda
  • Praćenje tendera javnih nabavki i učešće na istim
  • Fakturisanje i naplata
  • Izveštavanje o rezultatima prodaje
  • Kreativnost u radu – predlaganje modela saradnje sa lancima hotela, restorana, banjama i ostalim potencijalnim kupcima
  • Predlaganje novih proizvoda koji su interesantni za prodaju i mogu značajnije uticati na rast prometa.
  • Organizacija rada servisne službe (montaže i puštanja u rad opreme, kao i kasnijih redovnih servisnih poseta)

USLOVI:

  • Poznavanje tržišta opreme za profesionalne vešeraje, hotele, restorane, banje kao i ostale potencijalne kupce za ovu vrstu opreme
  • Radno iskustvo u komercijali sličnog asortimana
  • Vozačka dozvola B kategorije, poželjno iskustvo u vožnji
  • Iskustvo u radu na računaru (poželjno poznavanje izrada tabela i raznih načina prezentacije proizvoda putem e-maila i web-a)
  • Komunikativnost i smisao za prodaju

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinamičan posao u našem timu
  • Redovnu i stimulativnu zaradu uz mogućnost napredovanja u skladu sa rezultatima
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 20.10.2018.

    • Ljube Nedića 30, Beograd, Srbija
    • PIB: 107002008
    • Matični broj: 20721677

    Direktan link do oglasa