Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Biopharm d.o.o.

Vojvodina

31.10.2019.

BIOPHARM d.o.o. je uvoznik i distributer preparata Fora-Farm Rusija, nosilac Brenda Sofia, Zdravlje i pretplata, Neogalen, Terezia Company iz Češke, nosilac brendova dijetetskih preparata B17, Hemoplus, Probiotici sa bukovačom i C vitaminom, B15.

Zbog proširenja obima poslovanja traži kandidata za poziciju:

MENADŽER PRODAJE

za teritoriju Vojvodine

Opis posla

  • Učestvuje u pripremi planova i praćenju realizacije
  • Razvoj kontakata sa kupcima, realizacija i naplata
  • Unapređenje odnosa sa kupcima
  • Prezentacija proizvodnog programa
  • Van-kancelarijski posao uz prikupljanje podataka i analize tržišta
  • Prezentacija programa preparata koji se uvoze
  • Ostvarivanje plana prodaje
  • Pripremanje izveštaja o realizovanim aktivnostima na osnovu prikupljenih podataka i odgovara za tačnost istih

Uslovi

  • VSS farmaceutski smer, farmaceutska tehnologija, hemijski inžinjer farmaceutske tehnologije
  • Viša škola vezana za farmaceutsku struku
  • SSS farmaceutski tehničar
  • Minimum dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje rada na računaru
  • Aktivni vozač B kategorije
  • Razvijene pregovaračke, analitičke i organizacione sposobnosti
  • Spremnost na timski rad i sposobnost za preuzimanje inicijative

Omogućavamo Vam:

  • Rad u stručnom i ambicioznom timu
  • Službeni mobilni telefon i druge benefite
  • Korišćenje službenog auta za obavljanje posla
  • Precizno definisani zadaci i očekivanja

Ukoliko ste ambiciozna, lojalna i vredna osoba onda ste prava osoba za naš tim.

CV (poželjno sa fotografijom) slati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 31.10.2019.

    • Oslobodioci Valjeva 34-36, Valjevo, Srbija
    • PIB: 100074094
    • Matični broj: 07663447

    Direktan link do oglasa