Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Ecotime d.o.o.

Beograd

06.03.2020.

Ecotime d.o.o. je nastao 2003. godine. Osnovna delatnost je uvoz i distribucija proizvoda za profesionalno održavanje higijene ljudi i higijene radnih prostora. Osnovni proizvodi čiji smo distributeri, a na kojima gradimo naše poslovanje, spadaju u vrh kvaliteta svetske proizvodnje i čine nas jednom od najkompletnijih firmi u ovoj oblasti:

  • proizvodi za higijenu ljudi - Kimberly-Clark Professional, Tork
  • za čišćenje i higijenu radnih prostora -Diversey
  • pomagala za čišćenje - Tecno Trolley System, Vileda
  • mašine za održavanje podnih površina – Taski
  • hotelska kozmetika – CAHM
  • osveživači prostora – Hygiene Fresh

Zbog povećanja obima posla, širenja brendova kao i želje za osvajanjem što većeg tržišta, preduzeće Ecotime d.o.o. raspisuje konkurs za:

Menadžera prodaje

Beograd

OPIS POSLA:

  • Odgovoran za pronalaženje novih kupaca i očuvanje već postojećih kupaca
  • Kreira i prati implementaciju plana prodaje
  • Prati tržište, sagledava potencijale i obezbeđuje kupce u cilju daljeg razvoja
  • Vrši pregovore sa kupcima u cilju preciznog definisanja ugovora prodaje
  • Sumira porudžbine svih kupaca i razmenjuje podatke o porudžbinama sa internim službama radi dalje realizacije posla
  • Kreira i odgovoran je za održavanje partnerskih odnosa sa kupcima
  • Planira dopune asortimana, brine o optimalnom nivou zaliha
  • Daje predloge za unapređenje procesa rada
  • Priprema izvestaje (analize postignutih rezultata)

POTREBNI USLOVI:

  • Stepen stručne spreme: minimum IV
  • Radno iskustvo: poželjno 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Dobar nivo znanja engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za putovanja
  • Napredne veštine komunikacije i pregovaranja
  • Napredne veštine planiranja i organizacije
  • Usmerenost ka timskom radu

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume možete poslati svoj CV sa naznakom pozicije za koju se prijavljujete, elektronskim putem.

Unapred se zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenje u našoj kompaniji.

Biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.

Rok za konkurisanje: 06.03.2020.

    Preduzeće „Ecotime“ d.o.o. Beograd je osnovano 2003. godine. Naša osnovna delatnost je uvoz i distribucija profesionalnih proizvoda za održavanje higijene ljudi i higijene radnih prostora. Brendovi čiji smo distributeri, a na kojima gradimo naše poslovanje, spadaju u sam vrh kvaliteta svetske proizvodnje i čine nas jednom od najkompletnijih firmi u ovoj oblasti u celoj Srbiji. Neki od njih su: Kimberly-Clark Professional, Diversey, Tork, Vileda Professional, TTS, TASKI…

    Direktan link do oglasa