Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

El faro d.o.o.

Beograd, Kragujevac, Niš, Subotica, Užice

19.02.2022.

ugovor puno radno vreme

Opis posla / Vaša zaduženja:

·       Obilazak postojećih i potencijalnih kupaca i pregovaranje o uslovima prodaje sa istim

·       Naplata potraživanja kupaca

·       Praćenje konkurencije na dodeljenom tržištu

·       Rešavanje problema i prigovora  kompanijskih kupaca

·       Istraživanje tržišta – kvalitet i potencijal kupaca

·       Terenski rad

·       Slanje izveštaja o prodajnim aktivnostima rukovodiocu

·       Održavanje kvalitetnog kontakta sa svim kupcima i razvoj partnerskog odnosa i saradnje

 Uslovi:

·       Minimum 3 godine iskustva

·       VII stepen stručne spreme bez obzira koji fakultet

·       Odlično poznavanje rada na računaru (MS office, internet)

·       Razvijene komunikacione, pregovaračke i analitičke sposobnosti

·       Odgovornost i temeljnost u radu

·       Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Kategorija:
- Trgovina na veliko
- Komercijala, Prodaja

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu, molimo Vas da Vašu radnu biografiju dostavite elektronskim putem. Sve prijave biće sačuvane u našoj bazi i koristićemo ih isključivo u svrhu regrutacije i selekcije i neće biti dostupne trećim licima.

  • Jezdiceva 5, Beograd, Srbija
  • PIB: 112276131
  • Matični broj: 21639770

Direktan link do oglasa