Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Foody Club d.o.o.

Beograd

14.12.2018.

Foody Club je nastao kao onlajn platforma za poručivanje hrane, koja spaja vrhunske restoranske brendove na jednom mestu - www.foodyclub.rs

Kako smo krenuli da rastemo i imamo jedinstvene vizije, postali smo prva start ap firma za onlajn poručivanje restoranske hrane sa sopstvenom dostavom. Naši partneri su samo restorani sa dobro prepoznatljivim brendom i još boljom hranom, čime se izdvajamo kod naših klijenata.

Tim čine kreativni, mladi ljudi, a sada se širimo i -

potreban nam je:

Menadžer prodaje (m/ž)

Beograd

OPIS POSLA:

  • Analiza tržišta u oblasti restorana;
  • Uspostavljanje kontakata i sklapanja ugovora o prodaji;
  • Ispunjenje zadatih targeta i fokusa;
  • Održavanje pozitivnih odnosa sa partnerima radi unapređenja prodaje;
  • Donošenje mudrih odluka o prodajnom pristupu uz argumentovane podatke;
  • Aktivni rad sa marketing timom;
  • Održavanje poslovnih odnosa sa kupcima i uspostavljanje novih poslovnih saradnji;
  • Stalna komunikacija sa nadređenim ii redovno izveštavanje.

USLOVI:

  • Viša ili visoka stručna sprema i/ili 2 godine rada u oblasti prodaje/menadžmenta;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje Office paketa (Word, Excel);
  • Odlične komunikacijske i prezentacione sposobnosti;
  • Odlične prodajne sposobnosti u pregovaranju sa kupcima;
  • Spremnost za daljim učenjem i usavršavanjem;
  • Spremnost na prekovremeni rad i rad sa kratkim rokovima realizacije;
  • Snalažljivost u timskom radu.

NUDIMO:

  • Rad u prijatnom i mladom okruženju;
  • Interesantan, uvek inovativan posao pun adrenalina;
  • Mogućnost napredovanja u poslu;
  • Fiksna zarada plus dodatni bonusi po realizaciji;
  • Proslave, zabave… Mlad tim ima drugačije team building-e!

Ukoliko se pronalaziš u ovom oglasu i vidiš sebe kao deo uspešne start ap firme, očekujemo tvoj CV sa fotografijom!

Rok za konkurisanje: 14.12.2018.

    Konkurs je istekao.

    Foody Club

    Foody Club started as online platform for food ordering which aggregates all food locals. We launched in 2016 and growing fast and the only thing we are missing is you. In two years we already opened 3 cities in Serbia and there is no limit to grow more and faster. Check our website out and do not say you never heard - www.foodyclub.rs. We are offering unique technologies and greatest Loyalty system ever which has benefits for both users and Restaurants.   If you are passionate about new technologies,…

    Direktan link do oglasa