Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

MG Group HR Sevices d.o.o.

Zapadna Srbija

17.04.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

MG Group za svog klijenta, lidera u proizvodnji hrane za životinje i dodataka hrani za životinje, traži zainteresovane kandidate za poziciju: Menadžer prodaje m/ž

Mesto rada: Zapadna Srbija

Opis posla:

  • Formiranje ponuda, prezentovanje, pregovaranje i prodaja proizvoda novim i postojećim kupcima
  • Sklapanje ugovora i kontrola dokumentacije kupaca
  • Analiziranje tržišta i širenje brenda kompanije
  • Planiranje marketinških akcija, učešće u izradi promotivnih materijala o stočarstvu i drugi poslovi vezani za poboljšanje plasmana proizvodnog programa
  • Aktivna saradnja sa distributerima u cilju jačanja brenda, bolje distribucije i prodajnih rezultata
  • Pružanje tehničke podrške kupcima, održavanje kontakta i dobrih odnosa sa klijentima
  • Praćenje proizvodnih rezultata na farmama i zahteva kupaca za novim proizvodima

Uslovi:

  • Minimum SSS, prednost VSS (poljoprivredne, veterinarske ili prehrambene struke)
  • Poželjno radno iskustvo u sektoru prodaje na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno iskustvo sa farme ili u gajenju životinja
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač sa minimum 3 godine iskustva
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Internet, Microsoft Office)
  • Organizovanost, komunikativnost, samostalnost, odgovornost i pouzdanost
  • Spremnost na samostalan rad kao i rad u timu

Nudimo:

  • Rad u kompaniji sa višedecenijskim iskustvom
  • Rad sa iskusnim, mladim timom
  • Mogućnost razvoja i napredovanja
  • Rad u inovativnom i dinamičnom okruženju
  • Obuke za lični i profesionalni razvoj zaposlenog

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prosledite nam Vašu biografiju.

    Kompanija MG Group je posvećen i pouzdan partner onima koji žele da izgrade karijeru.Osobe koje traže posao zaista mogu da računaju na nas: naši klijenti su velike međunarodne kompanije, kao i mala i srednja preduzeća. Kompanija MG Groupima na stotine aktuelnih poslova, kao i dobro pripremljene stručnjake koji pomažu onima koji žele da se razvijaju.Kompanija MG Group može da vam pomogne u potrazi za poslom iz brojnih oblasti:Industrija/građevinska, auto, prehrambena itd.- Energetika- Bankarstvo-…

    Direktan link do oglasa