Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Profi Sistem Com d.o.o.

Smederevo

16.08.2018.

Profi Sistem Com d.o.o. postoji od 2002. godine sa sedištem u Smederevu. Bavi se izradom programskih rešenja i izdavaštvom iz oblasti prava.

Više informacija o firmi možete pogledati na sajtu profisistem.com.

Svih ovih godina uspeh nam je bio imperativ. Zbog povećanja obima posla neophodni su nam vredni i odgovorni ljudi kako bi zajedno ostvarili nove poslovne pobede.

Potreban nam je:

MENADŽER PRODAJE

Broj izvršilaca: 2
Za grad: Smederevo

Opis posla:

  • Telefonski marketing;
  • Obezbeđivanje prodaja na zadatom tržištu u skladu sa komercijalnom politikom firme uz širenje nove mreže kupaca;
  • Predlaganje uslova saradnje sa korisnicima i učestvovanje u izradi planova saradnje;
  • Praćenje korisnika i pravljenje planova i predloga za unapređenje usluga;
  • Kontrola ispravnosti poslovne dokumentacije u svom domenu;
  • Kontrola izvršenja usluga prema korisniku i ispunjenja ugovora;
  • Praćenje tržišta i konkurencije radi davanja predloga za unapređenje poslovanja;
  • Redovno izveštavanje o postignutim rezultatima i sprovedenim aktivnostima;
  • Pripremanje izveštaja i podataka prema rokovima i zahtevima definisanim od strane nadređenih;
  • Sprovođenje marketinških planova, programa i aktivnosti;
  • Učestvovanje u pripremi i realizaciji odgovarajućih marketinških aktivnosti i materijala.

Potrebni uslovi:

  • Minimum IV stepen srednje stručne spreme (poželjno VSS - pravni, ekonomski ili menadžment smer);
  • Posedujete razvijene pregovaračke i prodajne veštine;
  • Radno iskustvo poželjno;
  • Poznajete osnove rada na računaru (korišćenje interneta, Excel, Word, PowerPoint);
  • Posedujete izraženu odgovornost, analitičnost, samoinicijativnost i dobre organizacione sposobnosti;
  • Imate razvijen timski duh i fleksibilnost;
  • Sposobni ste za rad pod pritiskom i orijentisani na postizanje zadatih ciljeva;
  • Spremni ste za usavršavanje i usvajanje novih znanja i veština.

Nudimo Vam:

  • Stalan posao, sa mogućnošću napredovanja i usavršavanja;
  • Redovna primanja;
  • Rad u prijatnom poslovnom okruženju.

Ako vidite sebe u našem timu, Vaš CV možete poslati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 16.08.2018.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    Preduzeće za informatički inženjering i izdavaštvo Profi Sistem Com d.o.o. Smederevo, osnovano je 2002. godine i bavi se programskim rešenjima i štampanim izdanjima za praćenje propisa. Između ostalog je izdavač jednog od vodećih programa za primenu propisa u Srbiji “Propis Soft”.

    Direktan link do oglasa