Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Skuba Srb

Novi Sad

20.07.2018.

SKUBA GROUP (www.skuba.biz) je osnovana 1992. godine i u svom sastavu ima 22 firme u 15 zemalja, sa preko 1.000 zaposlenih. Jedni smo od vodećih distributera rezervnih delova za kamione, prikolice i autobuse, u Centralnoj i Istočnoj Evropi, sa konsolidovanim prometom preko 170 miliona evra.

Naša glavna delatnost je prodaja širokog asortimana rezervnih delova, originalnih i kompatibilnih, po atraktivnoj ceni i u najkraćem roku. Naši standardni dobavljači, su dobro poznate globalne korporacije. Skuba obezbeđuje široku paletu uvek dostupnih proizvoda, na zadovoljstvo svojih klijenata.

Usled širenja poslovanja u Srbijii, SKUBA GROUP traži adekvatne kandidate, koji bi se priključili rastućem timu kompanije Skuba SRB d.o.o. (www.skuba.rs).

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

(Rezervni delovi za kamione, prikolice i autobuse)
Lokacija: Novi Sad

GLAVNA ZADUŽENJA:

  • Upoznavanje sa internim ERP sistemom, elektronskim katalogom rezervnih delova, izučavanje širokog asortimana SKUBA proizvoda, analiza poslovnih procesa kompanije
  • Upravljanje upitima klijenata, primanje porudžbina, priprema i predaja ponuda, obezbeđivanje delova i izdavanje računa
  • Rukovođenje procesima isporuke robe klijentima
  • Upravljanje lagerom i obezbeđivanje dostupnosti neophodnog asortimana na zalihama Skuba SRB d.o.o; predviđanje potreba i poručivanje robe iz centralnog skladišta u Litvaniji
  • Pružanje direktne podrške prodavcima na terenu
  • Unošenje podataka o potrebama i zahtevima klijenata u CRM-u
  • Predstavljanje i promocija proizvoda i kompanije, pozivanjem i posetama potencijalnim klijentima
  • Izvršavanje i praćenje planova prodaje i profitabilnosti

USLOVI:

  • Najmanje 3 godine iskustva u prodaji rezervnih delova za kamione ili post prodaji servisnog centra ili autorizovanog distributera
  • Odlično tehničko poznavanje konstrukcije kamiona i rezervnih delova
  • Iskustvo rada u katalozima za identifikaciju rezervnih delova za kamione
  • Dobro poznavanje lokalnog tržišta, klijenata i konkurencije
  • Sposobnost za uspostavljanje, građenje i održavanje čvrstih poslovnih odnosa sa partnerima
  • Posedovanje prezentacionih, komunikacijskih i pregovaračkih veština
  • Sposobnost za samostalan, kao i timski rad
  • Sposobnost za rad pod pritiskom
  • PC veštine: MS Office paket, internet i E-commerce aplikacije
  • Sposobnost za brzu adaptaciju i rad u novom ERP sistemu
  • Poznavanje engleskog jezika

NUDIMO:

  • Rad u dinamičnoj multinacionalnoj kompaniji
  • Svu potrebnu podršku i veliko poslovno iskustvo
  • Neophodnu radnu opremu: notebook, telefon, kataloge, sredstva za rad
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja u karijeri
  • Odlične uslove rada

Rok za konkurisanje: 20.07.2018.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    Skuba SRB doo

    SKUBA GROUP (www.skuba.biz) je osnovana 1992 godine i u svom sastavu ima 22 firme u 15 zemalja, sa preko 1.000 zaposlenih. Jedan smo od vodećih distributera rezervnih delova za kamione, prikolice i autobuse u Centralnoj i Istočnoj Evropi sa konsolidovanim prometom od preko 190 miliona evra.Naša glavna delatnost je prodaja širokog asortimana rezervnih delova, originalnih i kompatibilnih, po atraktivnoj ceni i u najkraćem roku. Naši standardni dobavljači su dobro poznate globalne…

    Direktan link do oglasa