Konkurs je istekao.

Menadžer proizvodnje

Jaka Lounge

Čačak

31.03.2018.

Jaka Lounge agencija pruža svojim klijentima kompletnu podršku iz oblasti upravljanja ljudskim resursima. Naš fokus je usmeren na obavljanje procesa selekcije visokog kvaliteta dok verujemo da znanje i kompetencije donose vrhunske rezultate samo ukoliko su u spoju sa pravom motivacijom za određeni posao.

Za našeg klijenta, inovativnu proizvodnu kompaniju koja ima želju da unapredi proizvodni kvalitet i bezbednosne standarde, pozivamo kandidate sa iskustvom da se prijave na poziciju:

Čačak

Pregled pozicije:

Menadžer proizvodnje vodi i kontroliše celokupnu proizvodnju (120 zaposlenih u proizvodnom pogonu). Odgovoran je za sve proizvodne delatnosti, kao i za proizvodne performanse, kroz planiranje, koordinaciju i evaluaciju svih zaposlenih i aktivnosti u proizvodnji.

Menadžer proizvodnje blisko sarađuje sa svim sektorima u kompaniji u cilju održanja efikasne proizvodnje; odgovoran je da sektor proizvodnje funkcioniše u skladu sa kompanijskim i zakonskim procedurama i propisima, kao i za ekonomske pokazatelje proizvodnje.

Opis posla:

Upravljanje proizvodnjom

  • Kreira izveštaje koji uključuju planove proizvodnje, raspored rada proizvodnje, bezbednost na radu, kapitalne projekte, popravke i održavanje mašina koje mogu prouzrokovati zastoje u proizvodnji, itd. i prezentuje ih Tehničkom direktoru i ostalim članovima borda direktora.
  • Upravlja rasporedom rada zaposlenih i organizacijom proizvodnje, procesima i strategijom
  • Rešava probleme u proizvodnji i implementira rešenja na brz, inovativan i efikasan način
  • Sugeriše rešenja u procesu nabavke zaliha materijala i opreme
  • Upravlja gotovim proizvodima i njihovim skladištenjem, kao i sirovinama, materijalom i opremom u koordinaciji sa službama nabavke i magacina
  • Odgovoran je da osmisli, implementira i sprovodi indikatore učinka u proizvodnji, koristeći norme za cenu materijala i cenu rada
  • Odgovoran za rukovođenje sektorom kroz kvalitetan liderski pristup

Kontinuirani razvoj i unapređenje

  • Razvija, implementira i upravlja inicijativama i aktivnostima vezanim za kontinuirani razvoj
  • Blisko sarađuje sa inženjerima iz sektora razvoja, kao i sa zaposlenima iz proizvodnog pogona, u potrazi za rešenjima za poboljšanje i inovaciju u proizvodnji, kao i za smanjenja škarta
  • Održava kvalitet rada u odeljenju za kontrolu kvaliteta, kako bi se osigurao adekvatan nivo kvaliteta svih proizvedenih delova u kompaniji
  • Vodi i analizira statističke pokazatelje proizvodnog učinka: radni učinak zaposlenih, produktivnost, absentizam (odsustvo sa posla), inventar i zalihe
  • Vrši promociju bezbednosti i zdravlja na radu i ekologije

Uslovi za kvalitetno obavljanje posla:

  • Obrazovanje: diplomirani inženjer / Master mašinstva
  • Minimalno 5 godina radnog iskustva na poslovima menadžera fabrike ili sličnim pozicijama (poželjno u oblasti auto industrije ili proizvodnji mašinskih komponenti)
  • Prethodno znanje u radu sa KPI (ključni indikatori učinka) i sposobnost uvođenja i implementacije istih u proizvodne sisteme
  • Primenjivo znanje LEAN proizvodnih programa i veština
  • Napredne veštine u radu na računaru, MS Office (Word, Excel i Power Point), kao i rad sa ERP sistemima
  • Dokazan liderski kvalitet uz odlične organizacione i komunikacione veštine
  • Sposobnost samostalnog rada u dinamičnom okruženju
  • Orijentisanost na ciljeve uz posvećenost, odgovornost i spremnost da se samostalno dođe do rešenja
  • Poželjno je dobro znanje engleskog jezika

U kompaniji ćete imati:

  • Obezbeđen smeštaj u gradu u kome se nalazi kompanija
  • Kontinuirano usavršavanje (putovanja na svetski poznate i relevantne konferencije)
  • Priliku da primenite inovativni pristup i organizujete proizvodni proces na jedinstven način

Ukoliko imate bogato iskustvo i želju da isto primenite u inovativnoj kompaniji pred kojom je u planu veliki rast i razvoj, prijavite se elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 31.03.2018.

    Direktan link do oglasa