Konkurs je istekao.

Menadžer sindikalne prodaje

Norland Sport

Teritorija Srbije

20.11.2019.

Norland Sport osnovan je 2011 godine. Naše sedište je u Bačkoj Palanci. Osnovna delatnost firme je maloprodaja sportske obuće, odeće i opreme svih renomiranih proizvođača na teritoriji Srbije, kao što su Nike, Adidas, Reebok, Champion, Asics, Ellesse i mnogi drugi, usled povećanog obima posla raspisuje oglas na poziciji:

(za teritoriju cele Srbije)

Opis posla:

  • obilazak terena sindikata i firmi
  • ugovaranje, prezentacija i promocija proizvodnog asortimana kupcima
  • odgovornost za realizaciju dogovorenih planova prodaje i naplate
  • pronalaženje i animiranje novih kupaca
  • mesečno i nedeljno izveštavanje o ostvarenoj prodaji
  • prodaja robe iz proizvodnog portfolia firme
  • naplata robe

Uslovi:

Osim osnovnih zdravstvenih i opštih uslova neophodno je da kandidati poseduju:

  • visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze
  • iskustvo na sličnim poslovima
  • izraženu komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • poželjno osnovno poznavanje rada na računaru
  • želju za stalnim napredovanjem, usavršavanjem i ličnim dokazivanjem
  • vozačku dozvolu B kategorije

Nudimo:

  • praktičnu edukaciju u realnim uslovima rada
  • mogućnost napredovanja i visoke zarade u skladu sa rezultatima rada

Oglas traje do 20.11.2019. godine. Prednost ce imati kandidati sa radnim iskustvom u oblasti sindikalne prodaje.

    Konkurs je istekao.

    MGD distribucija d.o.o.

    Firma MGD Distribucija osnovana je 2011 godine. Naše sedište je u Bačkoj Palanci, ulica Veselina Masleše 26. Osnovna delatnost firme je maloprodaja sportske obuće, odeće i opreme svih renomiranih proizvođača na teritoriji Srbije. Imamo, takođe i razvijenu mrežu terenske prodaje. Sarađujemo sa preko 1000 firmi na celokupnoj teritoriji Republike Srbije. Preko svega toga intenzivnim aktivnostima naših agenata i ternskih komercijalista obezbeđujemo kupcima najkvalitetniju…

    Direktan link do oglasa