Konkurs je istekao.

Menadžer slot kluba

Grand Slot d.o.o.

Beograd

24.07.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

za rad u Beogradu

Uslovi i opis posla:

Manager -  je odgovorno radno mesto koje zahteva izuzetnu posvećenost svim obavezama koje jedan Manager ima. Od kandidata se očekuje da ima dobre organizacione sposobnosti, moć prilagođavanja u radu sa ljudima i direktnoj komunikaciji sa njima, da bude precizan i profesionalan u svemu što radi. Vođenje lokala po visokim standardima uz pomoć asistenta Account Manager) i direktno koordinisanje i saradnja sa istim. Poželjno iskustvo u radu sa igrama na sreću. Potrebni ljudi koji su spremni da se ozbiljno posvete poslu, vredni, precizni i svestrani, sa liderskim sposobnostima.

Nudimo:

Odlična zarada kao i puno prostora za iskazivanje lične kreativnosti u vođenju kolektiva i načinu poslovanja. Službeno vozilo + tačno određeno radno vreme. Grand Slot Club, svojom profesionalnom uslugom, ponudom igara na sreću i brojnim zadovoljnim korisnicima, potvrdio je da je klub od poverenja. Ovu prestižnu reputaciju gradi već sedam godina, od kako je osnovan 2009. godine u Kruševcu. Od tada, proširili smo svoje poslovanje i pridobili brojne verne članove, koji se rado vraćaju u naše klubove gde se osećaju uvek dobrodošlo. Naše osoblje se trudi da svaki igrač bude efikasno uslužen, i ljubazno dočekan. Uz obostranu komunikaciju sa igračima trudimo se da naše objekte i uslugu prilagodimo potrebama svih naših klijenata. Ponuda igara na sreću je uvek u korak sa vremenom i standardima.

Rok za konkurisanje: 24.07.2019.

Grand Slot je premium brend koji pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu održavanja igara na sreću na 18 lokacija. Objekti Grand Slot Club-a čuveni su po svojoj reputaciji i sa ponosom nose slogan “Klubovi od poverenja”! www.grandslotclub.rs

Direktan link do oglasa