Konkurs je istekao.

Menadžer službe farmaceutske proizvodnje

SB Trade d.o.o.

Beograd

07.05.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Opis posla:

  • Prijem robe i kontrola izlaza gotovog proizvoda iz veleprodajnog skladišta
  • Planiranje, organizacija i kontrola rada u proizvodnom pogonu i skladištu (prepakivanje i ponovno obeležavanje farmaceutskih supstanci za izradu lekova)
  • Izrada proizvodne i skladišne dokumentacije, kao i validacionih protokola i izveštaja
  • Nadzor prijema i uzorkovanja farmaceutskih supstanci i pakovnog materijala
  • Praćenje ambijentalnih uslova i kontrolisanje smeštaja i statusa farmaceutskih supstanci u magacinu polaznih materijala i magacinu gotovog proizvoda
  • Izdavanje gotovog proizvoda iz skladišta
  • Edukacija zaposlenih u proizvodnji
  • Upravljanje metrološkim aktivnostima (izrada plana metrološkog potvrđivanja merila, nadzor nad dokumentacijom o kalibraciji merne opreme)
  • Učešće u ispitivanju i rešavanju reklamacija na kvalitet sirovina, pakovnog materijala i gotovih proizvoda
  • Učešće u ispitivanju i rešavanju neusaglašenosti i kontroli izmena
  • Učešće u izboru kvalifikovanih dobavljača farmaceutskih sirovina i pakovnog materijala

Profil kandidata i uslovi:

  • VSS (VII stepen stručne spreme), završen farmaceutski fakultet ili tehnološki fakultet (smer farmaceutsko inženjerstvo)
  • 3 godine iskustva u farmaceutskoj industriji ili galenskoj laboratoriji
  • Poznavanje Smernica Dobre proizvođačke prakse I i II i Dobre distributivne prakse
  • Znanje engleskog jezika - fluent
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office i internet)
  • Samostalnost u radu i visok nivo organizovanosti i odgovornosti za poverene obaveze
  • Posvećenost poslu, fokus na ciljeve i profesionalna etika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad na neodređeno vreme (prvih 6 meseci na određeno)
  • Stručnu edukaciju na farmaceutskom fakultetu  - specijalizacija iz Industrijske farmacije
  • Radno okruženje koje se odlikuje timskim radom i dobrim odnosima među kolegama

    Trgovina na veliko aktivnim farmaceutskim supstancama. Proizvodnja aktivnih farmaceutskih supstanci u skladu sa Smernicama DPP, II deo. Prvi sertifikovani proizvođač (prepakivač) aktivnih farmaceutskih supstanci u Srbiji od strane Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

    Direktan link do oglasa