Konkurs je istekao.

Menadžer tima stručnih i komercijalnih saradnika

Sibex Line d.o.o.

Beograd

04.05.2015.

U cilju proširenja poslovnih aktivnosti i uvođenja nove inovativne linije medicinskih sredstava SibexLine doo raspisuje konkurs za poziciju

MENADŽER TIMA STRUČNIH I KOMERCIJALNIH SARADNIKA

(sa sedištem u Beogradu  1 izvršilac )

Osnovno zaduženje menadžera na ovoj poziciji je operativno vođenje, praćenje i korekcija rada tima saradnika, sa ciljem bolje organizacije rada tima na uvođenju nove linije medicinskih sredstava.

Uslovi:

  • Završen farmaceutski, medicinski  ili stomatološki fakultet
  • Radno iskustvo u farmaciji na istim (sličnim) poslovima 3 godine
  • Iskustvo u uspešnom rukovođenju  tima  saradnika
  • Poželjno iskustvo u radu sa lekarima posebnih specijalnosti (pedijatri, ORL, gastroenerolozi)
  • Vozačka dozvola –aktivan vozač
  • Znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru

Ključna zaduženja:

  • Rukovodi, organizuje i nadzire rad tima stručnih i komercijalnih saradnika zaduženim za posete lekarima i apotekama na celoj teritoriji
  • Utvrđuje, raspoređuje i odgovara za ostvarene prodajne ciljeve celog tima
  • Aktivno prati i analizira elektronske izveštaje o radu saradnika iz CRM sistema
  • Aktivno prati prodajne rezultate
  • Razrađuje taktiku operativnog rada sa predlogom aktivnosti i budžeta za ceo tim
  • Unapređuje komunikaciju i saradnju sa lekarima i apotekama na celoj teritoriji
  • Predlaže, organizuje i realizuje različite promotivne aktivnosti u skladu sa dogovorenom strategijom i odobrenim sredstvima budžeta za pojedine namene
  • Ostvaruje nove i unapređuje  sve poslovne kontakte u funkciji promocije asortimana i prodaje

Profil kandidata:

  • Spreman da preuzme odgovornost  za sopstvene i rezultate tima koji vodi
  • Ambiciozan
  • Ima izražene organizacione, komunikacione i prezentacione veštine
  • Fleksibilan u radu, otvoren i sa razumevanjem pristupa različitim klijentima
  • Timski orijentisan
  • Dinamičan, aktivan i orijentisan na postizanje postavljenih prodajnih ciljeva

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove i verujete u svoje sposobnosti, pozivamo Vas da nam se pridružite.

Rok za konkurisanje: 04.05.2015.

Kontaktirani će biti samo oni koji uđu u uži izbor.

    Direktan link do oglasa