Konkurs je istekao.

Menadžer u prodaji elektromaterijala i opreme

Uniprom d.o.o.

Beograd

21.04.2021.

Proizvodnja i distribucija elektroinstalacionog materijala i opreme.

Usled proširenja obima poslovanja u potrazi smo za kandidatom koji bi se pridružio našem timu na poziciji:

Tražimo dinamičnu, komunikativnu i tehnički orijentisanu osobu, spremnu na timski rad i sa izraženom željom da se u stimulativnom okruženju afirmiše u prodaji.

Opis posla:

  • Uspostavljanje i razvoj saradnje sa postojećim kao i novim kupcima
  • Obrada zahteva i predmera, slanje ponuda, zaključivanje poslova i organizovanje robe za isporuku
  • Briga o prodajnom procesu, od ponude do naplate
  • Obilazak kupaca i istraživanje tržišta
  • Učestvovanje u timskoj analizi tržišta i kupaca

Profil i karakteristike:

  • Odlično poznavanje rada na računaru i svakodnevno korišćenje MS Office paketa (poseban akcenat na Excel-u)
  • Iskustvo u procesima prodaje i poslovne strategije
  • Očekujemo profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama, visok stepen inicijative i posvećenosti obavezama
  • Za ovaj posao je potrebna odgovorna, energična, ambiciozna i snalažljiva osoba
  • Prednost iskustvo rada na tržištu elektromaterijala minimum 2 godine
  • Obrazovanje minimum VI stepen, a poželjno je VII stepen stručne spreme.

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja u poslu
  • Stimulativno nagrađivanje
  • Prijatnu radnu atmosferu

Ukoliko ste samointicijativni, imate želju za dokazivanjem, i želite radno mesto na kome vaše sposobnosti i znanje mogu doći do izuzetno visoke zarade, pošaljite Vas CV elektronskim putem.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    UNIPROM d.o.o. Beograd

    Sa tradicijom dugom preko 30 godina, kompanija UNIPROM d.o.o. Beograd važi za pouzdanog partnera u oblasti distribucije elektromaterijala i elektroopreme. Kroz decenije firma se razvijala i prilagođavala najnovijim trendovima na tržištu, a upravo konstantni rast i razvoj čine je jednom od najperspektivnijih kompanija u ovoj oblasti. UNIPROM d.o.o. Beograd vredno radi na konstantnom proširenju i unapređenju kadra u svim mogućim segmentima, jer su zaposleni najdragoceniji resurs, kako za samu kompaniju,…

    Direktan link do oglasa