Konkurs je istekao.

Menadžer u sektoru transporta

Jomini d.o.o.

Beograd

19.02.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Potreban nam je:

MENADŽER U SEKTORU TRANSPORTA

Novi Beograd

Potrebni uslovi:

  • Minimalno radno iskustvo na istim poslovima 1 godina
  • Aktivna upotreba pisanog i govornog engleskog jezika
  • Aktivna upotreba računara (MS – Office, internet)
  • Poželjan saobraćajni fakultet

Opis posla:

  • Organizacija drumskog međunarodnog transporta (FTL/LTL)
  • Prihvatanje upita, pronalaženje najoptimalnijeg rešenja za klijenta, pripremanje ponuda, kompletno praćenje pošiljke i dnevno informisanje
  • Osnovno poznavanje i praćenje carinskin i transportnih propisa u krugu svog delovanja
  • Konstantno učestvovanje u razvijanju i unapređenju usluge
  • Dnevna koorinacija sa sektorom prodaje

Nudimo:

  • Konstantno usavršavanje i napredovanje
  • Rad u dinamičnom i motivisanom okruženju
  • Stimulativna zarada i bonusi u skladu sa postignutim rezultatima

Rok za konkurisanje: 19.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    JOMINI DOO

    Jomini D.O.O. Kompanija JOMINI još od 2001. godine gradi prepoznatljiv imidž pouzdanog i posvecenog partnera u domenu logistike. Zajedno, naš tim ljudi čini da kompanija bude lako prepoznatljiva na tržištu.  Kompanija JOMINI pruža usluge carinskog zastupanja, organizacije međunarodnog / domaćeg transporta i skladištenja robe. Tim kompanije JOMINI čine iskusni profesionalci sa višegodišnjim iskustvom u transportu i logistici. Osnovne prednosti kompanje…

    Direktan link do oglasa