Konkurs je istekao.

Menadžer ugostiteljskog objekta

City Garden

Beograd

03.10.2018.

City Garden Cafe Restaurant & Bar se nalazi u TC Rajićeva, adresa Kneza Mihaila 54, Beograd. Više informacija možete videti na sajtu www.citygarden.rs.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Poboljšanje posla u novootvorenom restoranu
  • Pronalaženje zaposlenih
  • Komuniciranje sa zaposlenima
  • Obuka zaposlenih
  • Komunikacija sa majstorima
  • Kontrola kvaliteta jela i napitaka
  • Održavanje izgleda lokala
  • Kontrola popisnih lista i pravljenje DPU lista
  • Formiranje izveštaja o stanju robe
  • Pravljenje rasporeda za smene zaposlenih

Uslovi:

  • Minimum viša škola ekonomskog, ugostiteljskog ili tehničkog usmerenja
  • Odlično poznavanje funkcionisanja restorana
  • Odlično poznavanje jela i pića
  • Poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo minimum 3 godine na istoj poziciji
  • Poznavanje rada u Garsonu
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač
  • Iskustvo u radu objekta sa minimum 30 zaposlenih
  • Spremnost za rad u smenama
  • Tehničko iskustvo je prednost

Nudimo:

  • Dobre uslove
  • Rad na atraktivnoj lokaciji
  • Korišćenje odmora

CV slati elektronskim putem. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 03.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    Cafe Music doo

    • Jurija Gagarina 16, Beograd, Srbija
    • PIB: 105339269
    • Matični broj: 20337249

    Direktan link do oglasa