Konkurs je istekao.

Menadžer velikoprodaje i marketinga

Pertini toys d.o.o.

Beograd

21.09.2017.

PERTINI TOYS je kompanija koja se već 30 godina uspešno bavi proizvodnjom i distribucijom dečjih igračaka, didaktičkih sredstava i opreme za dečje ustanove. Kao lider na tržištu u svojoj oblasti PERTINI TOYS zbog proširenja obima posla traži nove kadrove koji bi postali deo tima koji svakodnevno raste i napreduje. Ukoliko ste stručni, motivisani i timski orijentisani pozivamo Vas da nam se priključite!

Potreban nam je:

MENADŽER VELIKOPRODAJE I MARKETINGA

(jedna radna pozicija)
Beograd

Opis posla:

  • usmena i pismena komunikacija sa potrošačima
  • praćenje svih marketinških aktivnosti vezano za delatnost kompanije
  • predstavljanje kompanije na javnim i medijskim nastupima
  • unapređivanje prodaje kroz marketing kanale
  • planiranje i nadgledanje oglašavanja i promocija
  • komunikacija sa spoljnim propagandnim agencijama i autorima
  • istraživanje tržišta
  • priprema strategije marketinga
  • razvoj proizvoda i povećanje obima prodaje
  • izrada reklama
  • realizacija odnosa sa javnošću praćenje, istraživanje i širenje tržišta
  • organizovanje poslovne prezentacije proizvodnog programa
  • razmatranje tehničkih, poslovnih i prometnih uslova kupovine
  • definisanje količine, rokova isporuke i načina plaćanja
  • sklapanje ugovora sa kupcima
  • izdavanje naloga za isporuku i naplatu proizvoda
  • održavanje kontakata sa postojećim i potencijalnim kupcima

Potreban profil:

  • visoka stručna sprema
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • visok nivo komunikativnosti i organizovanosti

Očekujemo Vaš CV!

Rok za konkurisanje: 21.09.2017.

    • Sinđelićeva 4, Beograd, Srbija
    • PIB: 104069129
    • Matični broj: 20086939

    Direktan link do oglasa