Konkurs je istekao.

Menadžer za saradnju sa malim i srednjim preduzećima

API Bank a.d.

Beograd

08.02.2020.

API Banka a.d. Beograd nastala je prodajom VTB Banke a.d. Beograd ruskom investitoru Andreju Šljahovoju u julu 2018. godine. Novi vlasnik banke g. Šljahovoj je poreklom sa Dalekog istoka Rusije, iz grada Habarovska, i ima bogato iskustvo u oblasti bankarstva i finansijskih usluga. G. Šljahovoj je takođe poznati preduzetnik u Rusiji, a iza sebe ima odlične rezultate na projektima u oblasti nekretnina i poljoprivrede.

Naziv i oznaka banke simbolizuju konstantan rast i razvoj koji je u isto vreme tehnološki, ali i organski. On odražava digitalnu sredinu u kojoj živimo i predstavlja viziju budućnosti akcionara. Digitalno bankarstvo i primena najnovijih finansijskih tehnologija biće ključni elementi u razvoju strategije banke. API Bank će svojim klijentima pružati digitalna rešenja koja su bezbedna i lako se koriste. API Bank će nastaviti da pruža izvanrednu uslugu malim i srednjim preduzećima i biće prvi izbor klijenata pojedinaca koji traže personalizovan pristup i odličan korisnički servis.

Naši zaposleni su najvažniji resurs banke. Sa diplomama vodećih univerziteta u Srbiji i EU i praktičnim i temeljnim iskustvom u industriji bankarskih usluga i dobrim poznavanjem srpskog, engleskog, a često i ruskog, oni svakodnevno pomažu klijentima sa najzahtevnijim poslovima.

Konkurs za radno mesto:

Mesto rada: Beograd

Uslovi:

  • VŠS/VSS – VI/VII stepen stručne spreme;
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (rad sa pravnim licima sa preko 1 mil. eura godišnjeg prihoda);
  • Znanje engleskog jezika i rada na računaru, znanje ruskog jezika se smatra prednošću;

Opis posla:

  • Pruža informacije klijentima o vrstama i oblicima proizvoda i usluga iz aktuelne ponude Banke, kao i uslovima odobravanja svih vrsta plasmana (sve vrste kredita, eskonta menica, izdavanja garancija, avaliranja menica i drugih oblika jemstava) i potrebnoj dokumentaciji i upoznaje klijente sa opštim uslovima poslovanja Banke;
  • Identifikuje i preduzima neophodne aktivnosti na sagledavanju potreba postojećih i sticanju potencijalnih klijenata kroz njihove obilaske i prezentaciju bankarskih proizvoda i usluga;
  • Radi na konstantnom održavanju i unapređivanju složenijih poslovnih odnosa sa klijentima;
  • Obavlja prijem, evidenciju i kontrolu zahteva i dokumentacije sa stanovništa suštinske, formalne i pravne ispravnosti, kompletira dokumentaciju neophodnu za razmatranje zahteva i donošenja odluke o istom, a tokom trajanja plasmana dopunjuje i ažurira dosijea klijenata i prati izvršavanje obaveza iz ugovora zaključenih sa klijentima;
  • Obavlja poslove obrade i analize poslovanja najznačajnijih i najsloženijih klijenata radi utvrđivanja kreditne sposobnosti, mogućeg zaduživanja, klasifikacije klijenata i plasmana;
  • Obaveštava klijenta o donetoj odluci, organizuje potpisivanje ugovora sa klijentima i prijem instrumenata obezbeđenja u saradnji sa nadležnim rukovodiocem;
  • Izrađuje i dostavlja ponude za oročavanje sredstava, kao i oročavanje slobodnih deviznih i dinarskih sredstava klijenata;
  • Formira i aktivno prati kreditni portfolio klijenata za koji je zadužen;
  • Obavlja monitoring poslovne aktivnosti klijenata i poslovne saradnje sa Bankom;
  • Radi na identifikovanju signala upozorenja koji mogu da utiču na razvoj negativnih tendencija sa stanovišta rezultata poslovanja i sposobnosti klijenata da servisiraju obaveze i izveštava nadležne rukovodioce;

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, svoju biografiju možete poslati elektronskim putem.
Rok za slanje biografija je 08.02.2020.
Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    API Bank a.d. Beograd

    • Balkanska 2 (B2-Pametna zgrada), Beograd, Srbija
    • PIB: 105701111
    • Matični broj: 20439866

    Direktan link do oglasa