Konkurs je istekao.

Mesar

Mesarski obrt Bođirković

Borovo (Hrvatska)

26.01.2019.

Mesarski obrt “Bođirković” Borovo ima dugogodišnju tradiciju proizvodnje i prerade mesa. Obrt predstavlja “kuću mesa” koja posluje od 1982. godine. Tradicija proizvodnje koja sa sobom nosi identitet jednog proizvođača veoma je važna uprkos svim trendovima globalizacije. Tradicija je nešto što se ne zaboravlja, a inovacije koje donosi današnje vreme ne treba propustiti. Zato smo u mesarskom obrtu “Bođirković” Borovo, proverene recepture osvežili sa novom tehnologijom i postigli u proizvodima ekskluzivitet s proverenom tradicijom.

Zbog povećanog obima posla, mesarskom obrtu „Bođirković“ potrebni su:

Mesari

u proizvodnom pogonu u Borovu (Hrvatska)

Opis posla (dnevna norma):

  • 80 skrojenih francuza (ukoliko nema francuza, radi se junetina ili svinjske glave)
  • koljenica se ostavlja (ne pandluje se), but i plećka se pandluju na belo, vrat i kremenadla se skrajaju (malo očiste od masnoće), nogice se očiste od dlaka

Nudimo:

  • rad od 6 dana u nedelji (mogućnost preraspodele posla na manje dana ili nižu platu, po dogovoru)
  • smeštaj i prevoz (dogovor)
  • topli obrok i kafu
  • prekovremeni posao se dodatno plaća
  • za navedenu normu planirana je plata od 1300 EUR

Uslovi:

  • iskustvo (nije potrebna diploma)
  • pasoš (koji važi tri meseca duže od vremena prijave)

Rok za konkurisanje: 26.01.2019.

    • Školska 14, Hrvatska

    Direktan link do oglasa