Konkurs je istekao.

Mesar

Mesna industrija Ravlić d.o.o.

Osjek, Hrvatska

29.09.2018.

Mesna industrija Ravlić je jedna od vodećih mesnih industrija na području Hrvatske, koja proizvodi ukusno i zdravo meso i mesne proizvode. RAVLIĆ je svoj razvojni put započeo kao malo obiteljsko poduzeće. Od malog obrta, koji je zapošljavao dvadesetak radnika, razvili smo se u jednu od najvećih mesnih industrija u Hrvatskoj koja trenutno zapošljava oko 350 radnika.

Kriteriji za izbor naših zaposlenika vrlo su visoki, te od kandidata za posao tražimo stručnost i uključenost u procese odlučivanja, predanost poslu i inventivnost. U RAVLIĆU puno truda ulažemo u obrazovanje i stručno osposobljavanje djelatnika, te nastojimo stvoriti ugodnu i poticajnu radnu atmosferu. Ukoliko smatrate da svojim osobinama ispunjavate naše kriterije pozivamo Vas da predate molbu i životopis.

Potreban nam je:

Mesar

Petrijevci (Osijek, Hrvatska)
Broj traženih radnika: 5

Opis poslova:

  • Rad u klaonici
  • Rad u rasjekaonici
  • Rad u preradi mesa
  • Rad u pakirnici
  • Rad sa svježim mesom i mesnim prerađevinama
  • Stručno obavljanje zahtjevnijih poslova na proizvodnoj liniji
  • Priprema sirovina
  • Injekiranje, usitnjavanje, punjenje u ovitke
  • Proizvodnja u składu s recepturama
  • Pakiranje
  • Pomoćni poslovi pri komisioniranju i otpremi

Uslovi:

  • Obavezna diploma za zvanje mesar / mogućnost plaćanja prekvalifikacije
  • Poželjno radno iskustvo u proizvodnji mesa
  • Timski rad

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju putem vrhunskih treninga
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Rad na jednom radnom mjestu u Petrijevcima, u neposrednoj blizini grada Osijeka
  • Plaćen smještaj u blizini mjesta rada
  • Plaćena naknada za prijevoz
  • Početna plaća 750 eur (neto)
  • Osiguran topli obrok

Kontakt kandidata s poslodavcem:

Telefonski 00385 31 356 444;
e-mail posao@ravlic.com.

Vašu prijavu možete poslati do 29.09.2018.

    • Čvrsnička 4, Osijek, Hrvatska

    Direktan link do oglasa