Konkurs je istekao.

Postojimo od 1946. godine, a od 1974.g. poslujemo pod nazivom MINEL DINAMO. Bavimo se, proizvodnjom, popravkom i remontom  distributivnih i energetskih transformatora, kao i projektovanjem i ugradnjom postrojenja za kompenzaciju reaktivne energije

RASPISUJEMO OGLAS za posao:

MAŠINBRAVAR

Barajevo

Opis posla:

  • bravarski  poslovi - sečenje, savijanje, bušenje, brušenje, zavarivanje limova u radionici i na terenu, krojenje limova po krojnim listama
  • poslovi na tig varenju
  • poslovi na co2 varenju
  • poslovi na elektrolučnom varenju
  • poslovi na autogenom varenju
  • čišćenje i održavanje zaduženog alata i opreme, radnog mesta i radnog okruženja

Profil kandidata:

  • SSS/KV mašinske struke sa ili bez radnog iskustva
  • posedovanje osobina vrednog, tačnog i pedantnog majstora
  • komunikativnost i spremnost za timski rad;
  • spremnost za učenje i usavršavanje za rad na priručnim alatima (bušilica, brusilica, aparat za varenje)
  • poznavanje materijala (čelični limovi, šrafovska roba itd.)

Nudimo Vam:

  • redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada
  • pozitivno radno okruženje
  • mogućnost ličnog i profesionalnog razvoj
  • mogućnost stalnog zaposlenja

Prijave sa biografijom na srpskom jeziku podnose se u roku od 15 dana od dana objavljivanja oglasa na adresu:

MINEL DINAMO DOO
Beograd-Barajevo, Svetosavska 394D

ili elektronskim putem.

Sve prijave će biti razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 27.01.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.